Maraşlı dizisinin yayın tarihi belli oldu

Atv'de yepyeni bir dizi başlıyor; "Maraşlı"... Başrollerinde ise, Burak Deniz ve Alina Boz var. İşte dizinin oyuncu kadrosu!

Takip Et:
Maraşlı dizisinin yayın tarihi ne zaman?
Maraşlı dizisinin yayın tarihi ne zaman?

Başrıllerinde Burak Deniz ve Alina Boz’un yer aldığı Maraşlı dizisinin ilk fragmanı yayınlandı.

Maraşlı, 11 Ocak Pazartesi 20.00’de ATV’de ekrana gelecek. Burak Deniz’in ‘Maraşlı’, Alina Boz ise ‘Mahur’ karakterine hayat verdiği dizide ayrıca; Kerem Atabeyoğlu, Rojda Demirer, Ahmet Varlı, Cemil Büyükdöğerli, Abdül Süsler, Melis İşiten, Cengiz Sezgin ve Neslihan Acar rol alıyor.

MARAŞLI DİZİSİ KONUSU

Maraşlı; kızı Zeliş’in vurulmasıyla hayatında yeni bir sayfa açan; gözü pek, cesur, adaleti kendi bildiği yollarla sağlamaya çalışan Maraşlı’nın, bir gün istemeden büyük bir olayla karşılaşan Mahur’la tanışması ve hayatını kurtarması sonucu, hem aşkın hem de büyük sırların peşinde soluksuz bir serüvene sürüklenmesini konu alıyor.

Özel Kuvvetler’den ayrılma eski bir asker olan Maraşlı, açtığı sahaf dükkanı ile hayatını geçirmek istemektedir. Bir gün sahaf dükkanından içeri dünyalar güzeli Mahur Türel girer ve Mahur o gün istemeden bir olaya karışır. Maraşlı, Mahur’un hayatını kurtarır. Ve o gün kaderleri birbirine bağlanır.

.