Müzik

Manga ve Eypio’nun Sidney hatırası!

Yolculuğu Ankara’da başlayan ve yıllar önce “Bir Kadın Çizeceksin” isimli şarkıyla şöhreti yakalayan Manga grubu, müzikal çalışmalarına devam ediyor. Gençlerin büyük ilgi gösterdiği Manga’nın üyeleri, yeni neslin bir diğer yıldızı Eypio ile bir araya geldi. Manga’nın solisti Ferman Akgül ve Eypio, birbirinden sempatik pozlar verip, hayranlarının adeta içini ısıttı.

Manga, Avustralya’nın Melbourne ve Sidney şehirlerinde sahne aldı. Ünlü müzik grubu, performansıyla sevenlerinden tam not aldı.

EUROVISION ZAFERİNİ YAŞADIKLARI YERE GİTTİLER!
Manga’nın Türk müzik piyasası için ayrı bir önemi var. 2010 yılında yani yaklaşık 9 yıl önce, Avustralya’da düzenlenen Eurovision şarkı yarışmasında, yaklaşık 200 bin kişinin iştirak ettiği oylamada birinciliği kazanan Manga’nın yolu tekrar aynı ülkeye düştü. Grup üywleri, Melbourne ve Sidney’deki müzikseverlerle hasret giderdi.

ABUSTRALYA SOKAKLARINDA HATIRA FOTOĞRAFI ÇEKTİRDİLER!
Ünlü grup, Sidney ve Melbourne’deki Anzak Anıtı’nı ziyaret edip bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

Konser öncesi ve sonrasında Avustralya sokaklarında gezen ekip, fotoğraflarını sosyal medya hesabında yayınlayarak o renkli anları takipçileriyle paylaştı.

AYNI KONSERİN SÜRPRİZ İSMİ EYPIO!
Konserde sürpriz bir isim de vardı. “Günah Benim” şarkısıyla ünlenen, Çukır dizisi için hazırladığı şarkıyla şöhretini arttıran ve sonrasında Mustafa Sandal’la ortak çalışması “Reset” ile herkesin tanıdığı bir isim haline gelem Eypio da Manga’dan önce sahne aldı. Aynı sahneyi paylaşan ve seyahat eden ekip, neşeli ve enerji dolu halleri ile dikkat çekti.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu