Müzik

Mahsun Kırmızıgül söyledi, Mustafa Sandal pes etti!

Nostaljik haber – 1996 Kral TV ödüllerinde En İyi Erkek Pop Sanatçısı ve En İyi Albüm ödüllerinin ardından bir de “Yılın Şarkısı” ödülü için sahneye üçüncü kez Mustafa Sandal davet ediliyor. Sahnede bugünlerde az rastlanan bir tablo var. Tüm aday sanatçılar, ödül kaybedenler ve kazananlar omuz omuza sahnede “Araba”yı söylüyor. Ne var ki, öyle şeyler oluyor ki biz de o nostaljik anları biraz esprili bir şekilde yayınlamak istedik. Şarkı çalmaya başlamış, Seda Sayan, Ebru Gündeş, Yılmaz Morgül gibi isimler söylüyor ama Musti’nin sesi başta duyulmuyor. Çünkü, mikrofon kapalıydı. Reji mikrofonu açıyor Musti şarkısını söylüyor ama ondan sonra Mahsun Kırmızıgül kendine has yorumuyla şarkıya öyle bir giriyor ki, aradan 23 yıl geçmesine rağmen o anlar hala unutulmuyor!

İlerleyen dakikalarda Zerrin Özer de rol çalmaya çalışıyor ama nafile! Mahsun Kırmızıgül ve Seda Sayan o pozitif enerjileriyle hepsini bastırıyor. Ve Musti pes edip şarkının finalini keyifle dostlarına emanet ediyor.

Bu arada, videoda yer alan merhume Defne Joy Foster ile merhum sanatçılar Azer Bülbül, Ahmet Kaya ve İbrahim Erkal’a da selam olsun! İşte o nostaljik video!

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu