Mahershala Ali ve Naomie Harris, Swan Song Filmi İçin Yeniden Bir Araya Geliyor

Takip Et:
Mahershala Ali ve Naomie Harris, Swan Song Filmi İçin Yeniden Bir Araya Geliyor
Mahershala Ali ve Naomie Harris, Swan Song Filmi İçin Yeniden Bir Araya Geliyor

Daha evvel Moonlight’ta beraber çalışan Mahershala Ali ve Naomie Harris, Apple’ın yapımcılığını üstlendiği Swan Song filmi için yine toplanıyor.

Apple TV+ ismini taşıyan dijital platformunu açmasının ardından orijinal içerik alanına ehemmiyetli yatırımlar yapan teknoloji devi Apple, ilk tasarıda dizilere ağırlık vermiş olsa da bu günlerde daha çok filmleriyle isminden söz ettiriyor. Martin Scorsese imzalı Killers of the Flower Moon ve Sofia Coppola ile Bill Murray’yi yine bir araya getiren On the Rocks gibi coşku verici filmleri kullanıcılarına sunmaya hazırlanan Apple, bir yandan dikkat çekici yeni projelere imza atmaya devam ediyor.

Apple çatısı altında hazırlanan bu dikkat çekici filmlerden biri de Swan Song.
Bugün başrollerde Ali’ye eşlik edecek ad da belirli oldu. Filmin başrollerinde Ali’ye eşlik edecek oyuncu, daha evvel Moonlight’ta beraber çalıştığı Naomie Harris olacak.

Hem Mahershala Ali hem de Naomie Harris Moonlight’ta etkileyici performanslara imza atmış, Ali bu filmle En İyi Destekçi Erkek Oyuncu Oscarı’nın sahibi olurken, Harris de En İyi Destekçi Kadın Oyuncu dalında Oscar adaylığı kazanmıştı.

Mahershala Ali’nin aynı zamanda yapımcılığını üstleneceği film, yakın gelecekte geçiyor.
Ali, Milo’ya, Harris ise onun karısı ve asıl ruh eşi Poppy’ye yaşam verecek.

Pandemiden evvel filmin çekimlerine ilkbahar aylarında başlanması tasarlanıyordu. Ancak pandemi sebebiyle bu tasarılar rafa kaldırıldı. Şu an için filmin prodüksiyonuna ne zaman başlanacağı öğrenilmiyor.

Kaynak: Deadline

.