Kültür ve Sanat

Magazinn.com Video Müzik Ödülleri 30 Nisan’da!

“Magazinn.com Video Müzik Ödülleri”, 30 Nisan akşamı yine çok ses getirecek bir törenle sahiplerini bulacak!

AYNI EKİP VE SİNERJİYLE YOLA DEVAM!
Gecenin sunuculuğunu, “Medya ve Sanat Ödülleri”nde olduğu gibi sektörün en genç ve başarılı isimlerinden Onur Kırış ile Dilay Korkmaz üstlenecek. Magazinn.com ve Magazinn TV Genel Yayın Yönetmeni Sinan Güzel’in yönetimindeki organizasyonun koordinatörlüğünü tıpkı ilkinde olduğu gibi Tülin Ürker yapacak. Tüm ekip, her yıl organize edeceği iki farklı konseptteki törenden ikincisi olan “Video Müzik Ödülleri”nin de ilki kadar başarılı geçmesi için yoğun bir çalışma temposuna girdi! Tören, ‘Torun Center’da gerçekleşecek! Kırmızı halı geçidinde ise birçok yeni sürpriz, konukları bekliyor olacak.

TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK YILDIZLARI O GECE BİR ARAYA GELECEK!
Gecede müzik dünyasının en iyi şarkıcıları ve bestecilerinin yanı sıra, dünden bugüne şarkılarıyla sektörü ayakta tutan isimler, Türk kültür ve sanatına katkıda bulunanlar, müzik kanalları, radyolar, radyocular kısaca müzik sektörüne yön veren en iyi isimler halkın oylarıyla ödülle taçlanacak!

Halk oylamasına açılacak olan kategoriler önümüzdeki günlerde açıklanacak.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu