3 Aralık gecesi bizim için çok özel… Müthiş bir hazırlık döneminin ardından hayalimizdeki objektif ve tarafsız tören atmosferini hayata geçirmenin heyecanını yaşıyoruz.

MAGAZİNN.COM “MEDYA VE SANAT ÖDÜLLERİ”NDE OY REKORU KIRILDI!

Magazinn.com’un, bu yıl Türkiye’de şeffaf olarak yapılan tek halk oylamasına tam 1 milyon 856 bin 274 tekil kullanıcı katıldı. Oylamayı kapattığımızda toplam 3 milyona yakın oy rakamını gördük ama Vargonen Technology’nin İstanbul, İzmir ve Amsterdam’da www.magazinn.com sitesi için barındırdığı özel server’larımızda günlerce “ip ve çerez ayıklaması” yapıldı. Yani birden çok sayıda oy kullanılan ip’ler belirlenip, fazla oylar silindi ve tekil yani gerçek oy oranlarına ulaşıldı. Oylamaya açtığımız kategorilerin ödül sahipleri de bu şekilde objektif olarak belirlendi. Elbette, jüri kararıyla verilen başka ödüller de olacak ama dediğim gibi o kategoriler ve isimler halk oylamasına açılan kategoriler değil!

SİZ SEÇTİNİZ, BİZ TAKDİM EDECEĞİZ!
Ekipçe istedik ki, bu ödülleri halk versin. Biz de halkın tercihi ve emaneti olan bu ödülleri gerçek sahiplerine 3 Aralık’ta Torun Center’daki dev törende teslim edeceğiz.

YILIN EN İYİLERİNİ HEP BİRLİKTE ALKIŞLAYACAĞIZ!
Sizlerden en çok gelen soru; ‘Kimler ödül alacak, kimler törene katılacak?’ şeklinde… Cevabımız çok net; siz kimleri birinci yaptıysanız o gece hepsi orada olacak.

Bu vesileyle halkın teveccühünü karşılıksız bırakmayıp törene katılacağını belirten tüm ödül sahibi sanatçılarımıza, ekran yüzlerine ve medya temsilcilerine teşekkürü bir borç bilirim. İddia ediyorum ve umuyorum ki, o gece 2018’de en çok star ismin bir araya geldiği bir törene şahitlik edeceğiz.

Törenle ilgili detayları daha sonra yazmaya devam edeceğim. Ancak, hazırlıklar için bizi uykusuz iki gece daha bekliyor! Lütfen, takipte kalmaya devam edin ve hep bizimle olun.

Sinan Güzel
sinanguzel@magazinn.com
Instagram: sinannguzel
Twitter: sinanguzel