Magazin Dünyasının Ağustos Ayında En Çok Konuşulan İsimleri Belli Oldu!

Takip Et:
Magazin Dünyasının Ağustos Ayında En Çok Konuşulan İsimleri Belli Oldu!
Magazin Dünyasının Ağustos Ayında En Çok Konuşulan İsimleri Belli Oldu!

Medya Takip Merkezi MTM tarafından Magazin Gazetecileri Derneği için hazırlanan Ağustos ayı magazin raporu açıklandı. Yapılan araştırmada geçtiğimiz ayın en popüler ünlü adları ve medyada geniş yer bulan magazin olayları tanımlandı. Rapora göre, magazin camiasında ismini sıklıkla ilk sıraya yazdıran medya işvereni Acun Ilıcalı, Ağustos ayında da en fazla konuşulan ad oldu. İşte araştırmanın ayrıntıları…

Magazin Dünyasının Ağustos Ayında En Fazla Konuşulan Adları Belirli Oldu!

MTM, Ağustos ayı süresince ünlülerin yaşadığı vakaları ve konuşulan başlıkları ele aldı.
Yaşadığı aşkla alaka odağı haline gelen Cem Yılmaz ise listede üçüncü sırada yer aldı.

Medya Işvereni Spor Camiasına Açıldı..

Aşk ve iş hayatıyla adı magazin gündeminden inmeyen Acun Ilıcalı, son zamanlarda futbol camiasına verdiği yardımlarla da ismini duyurmuştu. Geçtiğimiz aylarda Hollanda 1. Futbol Ligi Eredivisie ekiplerinden Fortuna Sittard’a ortak olan Ilıcalı, Ağustos ayı süresince yaptığı transferlerle gündeme ismini yazdırdı.
Ağustos ayı süresince toplam 4 bin 152 habere ismini yazdıran Ilıcalı, en fazla konuşulan ünlü adlar listesinde ismini birinci sıraya yazdırdı.

Fatih Portakal’ın İstifası Çok Konuşuldu..

Geçtiğimiz ay medya dünyasında flaş bir gelişme yaşandı. Fox TV’de ana haber ilanını sunan Fatih Portakal’ın görevinden parçaladığı iddiaları, sosyal medyada çığ gibi gelişti. Zaferli gazeteci, görevinden parçaladığı iddialarını doğrulayan bir açıklama yaptı.
Medya Takip Merkezi’nin raporuna göre, Ağustos ayı süresince toplam 3 bin 367 habere mevzu olan gazeteci, senelerdir sunmuş olduğu haberlere bu kere de kendi ismini yazdırdı.

Yaş Farkı Ile Yeniden Gündeme Geldiler..

Geçtiğimiz aylarda ilişkilerinin ortaya çıkmasıyla aylarca gündemden düşmeyen Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya çifti arasındaki yaş farkı, yine gündeme geldi. Bu günlerde medyanın alaka odağı olan 47 yaşındaki komedyen Cem Yılmaz ve 29 yaşındaki oyuncu sevgilisi Serenay Sarıkaya’nın 2001 senesine ait iki resmi yan yana getirildi.
18 senelik yaş farkı sosyal medyada mizahlı paylaşımlara neden olan akılda komedyen Cem Yılmaz, ay süresince 2 bin 368 habere mevzu başlığı olurken, genç sevgilisi Serenay Sarıkaya ise bin 284 habere ismini yazdırdı.

Koronavirüse Yakalandı..

ATV’de yaptığı programlarla alkış toplayan ve hoşlanılan Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu da Koronavirüse yakalandığı iddiaları ile gündeme geldi. Hatipoğlu yaptığı açıklamada Korona tanısı ile evinde rehabilitasyon baktığını ve zahmetli bir vaziyet olmadığını belirtti.
Yakalandığı Koronavirüs salgını ile hoşlananlarını üzen Nihat Hatipoğlu ay süresince bin dokuz surat yetmiş haberde konuşuldu.

İşte Ağustos Ayında En Fazla Konuşulan Adlar;

Ağustos Ayında Konuşulan İsimleri Belli OlduAğustos Ayında Konuşulan Adları Belirli Oldu.