Kültür ve Sanat

Mads Mikkelsen’in Başrolünde Yer Aldığı Riders of Justice Filminden İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Mads Mikkelsen’in başrolünde yer aldığı, Anders Thomas Jensen imzalı Riders of Justice filminden ilk tanıtım fragmanı yayınlandı.

Hannibal, The Hunt, Doctor Strange gibi yapımlarla tanınan, şu gizemelerse Thomas Vinterberg imzalı Druk filmiyle isminden söz ettiren akılda oyuncu Mads Mikkelsen, bu sene Riders of Justice filmiyle de sinemalara davetli olacak. Mikkelsen’in başrolünde yer aldığı filmin için meraklı bekleyiş sürerken, filmden ilk tanıtım fragmanı yayınlandı.

Filmin rejisör koltuğunda 1997, 1998 ve 1999 senesinde art arda üç defa kısa filmleri ile Oscar’a aday gösterilen ve 1999’da Valfgaften ile bu mükâfatı kazanan Anders Thomas Jensen oturuyor.

Filmde, Mads Mikkelsen’in canlandırdığı Markus isminde daha önceki bir askerin hikâyesine odaklanılıyor.
Vefat sebebini kaza olarak öğrenen Markus, tren enkazından kurtulan bir yolcunun hıyanetten bahsetmesi üzerine tren kazasının tasarlanmış, organize bir suikast olmasından şüphelenir.

Riders of Justice, 25 Aralık’ta Danimarka’da Vizyona Girecek

Filmin oyuncu kadrosunda Nikolaj Lie Kaas, Lars Brygmann, Nicolas Bro, Gustav Lindh ve Andrea H.
Filmin yapımcılığını Sisse Graum Jørgensen ve Sidsel Hybschmann üstleniyor. 

Filmin aynı zamanda senaryosunu da yazan Anders Thomas Jensen, daha evvel çoğu zaman kere galibiyetli oyuncu Mads Mikkelsen ile beraber çalışmıştı. Mikkelsen, Men & Chicken, Adam’s Apples, The Green Butchers ve Flickering Lights filmlerinde rejisör ile toplanmıştı.

25 Aralık’ta Danimarka’da vizyona girmesi beklenen filmin koronavirüs dolayısıyla ertelenip ertelenmeyeceği mevzusunda bir açıklama bulunmuyor.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu