MagazinManşet

Mabel Matiz’den duygulandıran paylaşım!

Ünlü şarkıcı Mabel Matiz, Kıbrıs Gazisi olan 66 yaşındaki babası Ali Karaca’yı kaybetmişti. Geçtiğimiz günlerde Ali Karaca akşama doğru geçirdiği kalp krizi sonrasında ikamet ettiği Mersin Erdemli Devlet Hastanesi’ne kaldırılmış fakat yapılan tüm müdahalelere rağmen Karaca yaşamını yitirmişti. Kıbrıs Gazisi olan Ali Karaca ertesi gün Erdemli’de Tömük Mahallesindeki evine getirilerek helallik alınmıştı. Mabel Matiz’in babası Ali Karaca İlçe’de bulunan asri mezarlıkta kılınan cenaze namazının ardından toprağa verilmişti. Cenaze töreninde Mabel Matiz’in yakın arkadaşları, Ali Karaca’nın gazi arkadaşları ve binbaşı Mehmet Derin merhumu son yolculuğunda yalnız bırakmadı.


Babasının tabutunu sırtında taşıyan Mabel Matiz, gözyaşlarına hakim olamadı. Uzun yıllarca Tır şoförlüğü yapan Ali Karaca okunan dualar ile defnedildi.

Ünlü şarkıcı sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraf ile babası adına duygu dolu sözler kullandı. Mabel Matiz babası için hep kendisini beklediğini ve her zaman kendisine özlem duyduğunu yazdı. Babasından ilham aldığını ve babasını çok sevdiğini söyleyen ünlü sanatçı babasına hiç bir zaman sevdiğini söyleyemediğini itiraf etti. Mabel Matiz babası için hayatı boyunca en dürüst, en takıntılı, en sinirli ve en komik adam olduğunu söyledi. Baba acısının çok zor olduğunun altını çizen ünlü şarkıcı babasını kaybettiği için çok üzgün olduğunu söyledi.

Ünlü şarkıcının geçtiğimiz ay Zoom etiketiyle çıkardığı “Mendilimde Kırmızım Var” şarkısı 1 ayda 16 milyon kez izlenmişti.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu