Kültür ve Sanat

Lucifer 5. sezon 2. part çekimlerine başlandı

Lucifer dizisinin merakla beklenen 5. sezon 2. part çekimlerine başlandı. Tom Ellis, Koronavirüs salgını koşullarında yapılan çekimler ile alakalı konuştu.

Dizinin 5. sezonu geçtiğimiz haftalarda yayımlandı. 21 Ağustos’ta yayımlanan kısımlar, sezonun yalnızca yarısını oluşturuyordu. Dizinin çekimleri, tüm dünyayı tesiri altına alan ve büyük bir sıhhat tehdidi oluşturan Koronavirüs pandemisi suratından yarım kalmıştı. Ancak şimdi 5. sezon 2. part çekimleri başladı.

Lucifer

Tom Ellis, Koronavirüs koşullarında yapılan çekimler hakkında konuştu

Dizinin başrol oyuncusu Tom Ellis, Instagram hesabından paylaştığı bir gönderi ile Koronavirüs salgını koşullarında yapılan çekimler hakkında konuştu.
Her gün test oluyoruz ve sosyal mesafeye dikkat ediyoruz. Ben yalnızca bir oyuncuyken neden her şeyden mesul olan başkan aynı tedbirleri almıyor?”

Lucifer 6.
sezonun 2. partı için çekimler başladı. Daha evvel bu mevzu hakkında konuşan Tom Ellis, 6. sezon çekimlerinin de 5. sezon çekimlerinden hemen sonra başlayacağını duyurmuştu.

Başrolünde Tom Ellis‘in bulunduğu olağanüstü dizi, 25 Ocak 2016 tarihinde ilk kere izleyici ile buluşmuştu. İlk olarak Fox’da yayımlanmaya başlayan dizi, üçüncü sezonunun ardından iptal edilmişti. Takipçilerinin sosyal medyada “#savelucifer” etiketini gündem haline getirmesi üzerine Netflix, dizinin yayın haklarını satın almıştı.

Normalde 5 sezon olması tasarlanan dizinin başrolü Tom Ellis, Netflix ile bir uyuşma yaptı ve dizi 1 sezon daha uzatıldı.
sezonunun final sezonu olacağı netleşti.

Yeni gelişmeler ve çok daha aşırısı için takipte kalın.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu