Kültür ve Sanat

Love Hard oyuncu kadrosundaki isimler belli oldu

Geçtiğimiz aylarda, Nina Dobrev’in “Love Hard” isimli bir Netflix filminde başrol olacağını bilmiştik. Dobrev’e eşlik edecek olan adlar ise yeniden bir başka Netflix yapımı olan “Space Force” dizisinde yer alan Jimmy O. Yang ve “Riverdale” dizisiyle ismini büyük kitlelere duyuran Charles Melton olmuştu.

Şimdi alınan haberlere göre ise filmin oyuncu kadrosu bitiriliyor. “Shadowhunters”, “Glee”, “Crazy Rich Asians”, gibi yapımlarda bulunan Harry Shum Jr.; yeniden bir Netflix yapımı olan “Never Have I Ever” dizisinde yer almış Darren Barnet; “Eli Stone”, “Always Be My Maybe” gibi yapımlarda boy göstermiş James Saito; “Guardians of the Galaxy”, “The Belko Experiment” yapımlarında bulunmuş Mikeala Hoover ve Heather McMahan kadroya yeni katılan adlar oldu.

charles melton love hard

“Love Hard” mevzusu

Danny Mackey ve senaryocu Rebecca Ewing tarafından yazılan öykünün mevzusu şöyle olacak; Los Angeles’ta yaşayan aşkta ünsüz bir genç bayan, bir uygulama üzerinden East Coast’tan birisiyle tanışır ve beğenmeye başlar.
Zira bu adam, uygulama üzerinden bir başka şahsın resmini ve özelliklerini kullanmıştır. Ancak kızın gerçekten sevdiği birey de aynı yerde yaşamaktadır ve kendisini aldatan şahıs, ikilinin arasını yapacağına söz verir. Ancak tek bir isteği vardır; tatil döneminde genç bayan kendisinin kız dostu gibi davranacaktır.

“Love Hard” filmi ayrıca, 1989 yapımı “When Harry Met Sally” ve 1987 yapımı “Roxanne” filmlerinin bir kombinasyonu olarak belirleniyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha aşırısı için takipte kalın.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu