Ana Sayfa Magazin Liya'ya kardeş geliyor!

Liya’ya kardeş geliyor!

Tarkan Tevetoğlu, 90’lı yılların başında Yonca Evcimik ve Hakan Peker ile başlayan 90’lar pop fırtınasının en büyük isimlerinden biri! O yıllarda seslendirdiği birçok hit parça ve verdiği yüzlerce konserle tüm Türkiye’de müthiş bir teveccüh gören sanatçı, 2010’lu yıllarda ise dönem dönem kariyerinde inzivaya çekildi. Artık, daha az albüm yapıyor ama yapınca da yine turnayı gözünden vurmayı başarıyordu.

Elbette, özel hayatıyla da sık sık takip edilen ve evlenip evlenmeyeceği merak konusu olan Tarkan, büyük bir sürpriz yaparak hayranı Pınar hanımla nikah masasına oturdu. Tevetoğlu çifti, mutluluğunu bir bebekle de taçlandırıp evlat sahibi oldu. Tarihler 14 Temmuz 2018’i gösterdiğinde Tarkan ve Pınar Tevetoğlu çiftinin kızı Liya dünyaya geldi. Eskiden pek fazla objektiflerin karşısına çıkmayan ve kendisini fazlasıyla gizleyen Tarkan, sosyal medyada sıkça paylaşım yapan ve kızıyla sempatik pozlar veren biri haline geldi. Baba olacağını ilk kez açıkladığı video ise, efsane oldu. Şimdi o videonun ikincisi bekleniyor. Neden mi? Çünkü, iddialara göre Tarkan’ın eşi Pınar Tevetoğlu’nun yeniden bebek beklediği söyleniyor.

PINAR TEVETOĞLU YENİDEN HAMİLE!

Magazin kulislerinde büyük ses getiren haberlere göre Pınar hanım 2 aylık hamile! Zaten, Tarkan da bunun sinyallerini birkaç gün önce vermişti. Sosyal medyada kızı Liya ile poz veren yakışıklı sanatçı, başka bir gün de yeniden çocuk sahibi olmaya sıcak baktığını açıklamıştı. Bakalım, Tarkan’ın ikinci kez baba oluyorum diye telefon ekranına yapıştığı videoyu ne zaman izleyeceğiz…

Son Eklenenler

Fantastic Beasts 3 çekimlerine başlandı

Harry Potter serisinin evvelini mevzu alan ve başrolünde Oscar mükâfatlı Eddie Redmayne‘ın yer aldığı Fantastic Beasts serisinin yeni filmi merakla bekleniyor. Bugün ise ülkemizde “Inanılmaz Canavarlar” ismi ile gösterilen serinin yeni filmi Fantastic Beasts and Where to Find Them 3’nin çekimlerine başlandı. Hakikatinde filmin çekimlerinin daha evvel reelleştirilmesi gerekiyordu. Başlangıçta, senaryonun tertip edilmesi için prodüksiyon beklemeye alındı. Ancak tüm dünyayı tesiri altına alan ve büyük bir sıhhat tehdidi oluşturan Koronavirüs salgınının her alanda olduğu gibi sinema sektöründe […]

.

Run yayın tarihi belli oldu

Hulu, yeni orijinal yapımı “Run”ın yayın tarihini duyuran bir videoyu, resmi YouTube kanalından paylaştı. Rejisör koltuğunda Aneesh Chaganty’nin oturduğu yeni fobi filminin senaryosu, yeniden Aneesh Chaganty ve Hoşlan Ohanian tarafından kaleme alınıyor. 31 Ekim 2018’de çekimleri başlanan filmin oyuncu kadrosunda; şu gizemeler Netflix’in “Ratched” dizisiyle isminden söz ettiren Sarah Paulson, “My Awkward Sexual Tension” ve “Shall We Dance” gibi yapımlarda bulunmuş Onalee Ames, Kiera Allen, Pat Healy, Erik Athavale, Bradley Sawatzky, Carter Heintz gibi adlar bulunmakta.

Yasak Elma 78. bölüm fragmanı yayımlandı

Fox TV’nin beğenilen dizisi Yasak Elma, ilk olarak 2018 senesinde izleyici karşısına çıktı. Tüm dünyayı tesiri altına alan ve büyük bir sıhhat tehdidi oluşturan Koronavirüs suratından çekimlerine ara vermişti. Geçen hafta ise 3. sezonuyla, Koronavirüs pandemisinden sonra ilk kere izleyici karşısına çıktı. Pandemi sonrası 4. kısım olacak 78. kısmın fragmanı ise Fox TV’nin resmi YouTube kanalından paylaşıldı. Rejisör koltuğunda Neslihan Yeşilyurt’un oturduğu dizinin senaryosu, Melis Civelek tarafından kaleme alınıyor.

Taiso Samurai animesinden yeni fragman yayımlandı

MAPPA’nın yeni orijinal animesi olan jimnastik temalı Taiso Samurai geliyor. Zombie Land Saga yapım takımının yeni projesi Taiso Samurai’dan yeni fragman yayımlandı. Geçtiğimiz dakikalarda anime ile alakalı yeni ayrıntılar paylaşıldı. Taiso Samurai mevzusu 2002’de geçen öykü, Japon erkek jimnastik ekibinin en daha önceki azası 29 yaşındaki sporcu Shotaro Aragaki’yi odağına alıyor. Yaşından dolayı artık daha öncekisi gibi rekabet edemeyen Shotaro Aragaki’nin koçu Noriyuki Amakusa, onu emekli olmaya çağırır.

Bir Ay Masalı 2. fragmanı yayımlandı

Orijinal içeriklerine ağırlık vermeye devam eden Netflix, bu kere de Over the Moon Bir Ay Masalı isimli animasyon filmiyle karşımıza çıkıyor. Müzikal cinsinde olacak animasyonun ikinci fragmanı, Netflix’in resmi Youtube hesabında paylaşıldı. Bir Ay Masalı mevzusu Bir Ay Masalı, efsanevi Ay Tanrıçası’nın reel olduğunu babasına ispatlamak isteyen genç bir kızın öyküsünü ele alıyor. Ay Tanrıçası’nın gerçekten var olduğuna inanan ve hem bunu ispatlayıp hem de Ay Tanrıçası ile tanışmayı hayal eden genç kız, bunun için bir roket inşa ederek Ay’a […]

.

Yaşam