Linet’ten hem Hadise’ye hem de rap’çilere taş!

Önceki akşam Harbiye Açıkhava'da sahneye çıkan Linet, Hadise'nin "Mekanın sahibi geri geldi" sözüne yanıt verdi Ünlü şarkıcı, “Ses tellerim 100 rap'çiye bedel” diyerek rap'çileri de karşısına aldı...

Takip Et:

Harbiye Açıkhava sahnesinde yaz konserleri devam ediyor. Birbirinden ünlü ve güçlü sesleri ağırlayan Harbiye’nin önceki akşam konuğu Linet’ti. 3 saat sahnede kalarak 40 şarkı söyleyen Linet, bir ara oryantal Didem ile birlikte dans da etti.

“BU SES TELLERİ 100 RAP’ÇİYE BEDEL”

Harbiye konseri öncesi çok heyecanlı olduğu görülen Türk müziğinin güçlü seslerinden Linet, sahne öncesi magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı. Yükselişte olan rap müzik hakkında düşünceleri sorulan Linet, “Aralarında çok beğendiklerim var. Ama küfür ve şiddet olan rap şarkılarını çok sevmiyorum. Reynmen’in şarkılarını beğeniyorum, hatta ‘Derdim Olsun’ parçasını bu akşam okuyacağım” şeklinde konuştu. Her zaman sesine güvendiğini söyleyen Linet, “Bu ses telleri 100 rap’çiye bedel” açıklamasıyla ise rap’çilere meydan okudu.

“BURANIN SAHİBİ BİZİ ALKIŞLAYANLAR!”

Hadise’nin Harbiye konseri sonrası, sahne fotoğraflarını paylaşırken kendini ‘mekanın sahibi’ ilan etmesi konusu hakkında gelen bir soruya ise ünlü şarkıcı, “Buranın gerçek sahibi bizi alkışlayanlardır.” yanıtını verdi.