Müzik

Linet konserde İbrahim Erkal şarkısı söyledi

Linet, Harbiye Açıkhava Tiyatrosu'nda sahne aldı...

Linet, 3 aydır hazırlandığı Harbiye Açıkhava’da renkli bir konsere imza attı. ‘Yıldızlar Açıkhava’da konser serisi kapsamında, ‘Büyük Şov’ mesajının verildiği özel sahne tasarımı ve içeriğiyle görsel şölen yaşattı.

120 metrekarelik LED ekrandan oluşan ve özel tasarlanan sahnesi ile dikkat çeken Linet, Harbiye’nin en teknolojik konserlerinden biri olarak hafızalarda yer etti. Konserde üç farklı elbise giyen ünlü şarkıcı, elbiselerinin deseniyle eş zamanlı Led ekranlarda yapılan görsel şov ile sahnesini botanik bahçesine çevirdi.

Sosyal mesafe kurallarına uygun gerçekleşen konserde, yaklaşık 3 saat sahnede kalan Linet’i 2 Bin 400 kişi izledi. Linet, çiçek desenli elbisesinin adının Bodrum olduğunu söyledi. Ledleri saran Bodrum begonvil çiçekleri işaret eden şarkıcı, “Bodrum’u ayaklarınıza getirdim, size sanal bir Ege yarattım. Hepiniz hoş geldiniz” dedi.

Sahnede dev Türk Bayrağı ve Atatürk portresi!
Sergilediği sahne performansı ile büyük alkış alan Linet, konserin kapanışını İzmir Marşı ile yaparak 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutladı. 120 m2 LED ekranlarda açtığı Mustafa Kemal Atatürk imzasıyla dev Türk Bayrağı ve Atatürk portresi hologramını ekrana yansıtan sanatçı, tüm misafirler ile kutlama yaptı.

Linet, “Gelen tüm misafirlere ve sizlere çok teşekkür ederim, çok güzel bir konser oldu. İstanbul’un tüm LED’lerini topladık ve müthiş bir teknolojiyle bu konseri hazırladık” dedi.

İBRAHİM ERKAL ŞARKISI SÖYLEDİ!
Sahneyi ‘Yatsın Yanıma’ şarkısı ile açan Linet, merhum sanatçı İbrahim Erkal’ı da unutmadı. ‘Sevme’ şarkısını tüm seyirciler ile birlikte okuyan sanatçı, “Sahnemde İbrahim Erkal şarkısı okumak bu güne nasip oldu, burada kendisini rahmetle anıyoruz. Selam olsun” dedi.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu