Kültür ve Sanat

Lily James ve Harry Styles, My Policeman Uyarlamasında Rol Alabilir

Lily James ve Harry Styles, Amazon’un haklarını satın aldığı My Policeman romanının film adapte etmesinde rol alabilir. Filmin yapımcılığını Love, Simon filmine imza atan Greg Berlanti üstlenecek.

Dünya genelinde 150 milyondan fazla üyeye sahip olan, kısa bir vakit evvel Türkiye pazarına da giren Amazon Prime Video, bugüne kadar izleyicinin alkışına sunduğu The Big Sick, Beautiful Boy, The Vast of Night, The Aeronauts, The Report gibi orijinal filmleriyle sinema dünyasında galibiyetli olabilmek için elinden geleni yapıyor.


Yeni uyuşmalar yapan Amazon, Bethan Roberts’ın kaleme aldığı My Policeman romanının film adapte etmesi için hazırlıklara başladı.
Görüşmelerde son düzeye gelindiğini, bu iki oyuncunun filmde rol almasına neredeyse kesin gözüyle bakıldığını sözlerimize ilave edelim.

My Policeman’de, öğretmen olarak hayatını sürdüren Marion eşcinsel bir polis olan Tom’a aşık olur ancak Tom, bir müzede küratörlük yapan Patrick’e gönlünü kaptırmıştır. O dönem eşcinsel bir ilişkiyi açık biçimde yürütmenin güçlüğünden dolayı Tom ve Marion evlenir fakat Tom’un usu hâlâ Patrick’tedir.
Filmde rol almaları hâlinde Harry Styles, Tom’u; Lily James ise Marion karakterini canlandıracak.

Henüz adı belirli olmayan filmin rejisörlüğünü 2016 yapımı Genius filmini idareyen, aynı zamanda Tony mükâfatına da sahip olan Michael Grandage üstlenecek. Senaryosunu yazdığı 1994 yapımı Philadelphia filmiyle Oscar’a aday olan Ron Nyswaner ise bu filmin senaryosunu kaleme alacak.

Filmin çekimlerine önümüzdeki yaz başlanması bekleniyor.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu