Magazin

LEVENT KIRCA: ÖLECEĞİMİ HİSSEDİYORUM!..

"Neden ben desem şehitlere haksızlık olur!''

Karaciğer kanseri olan Levent Kırca, “Ölüm döşeğini hissetmeden, o döşekten kalkamazsın ki! Ben şimdi hissediyorum. Dibe vurdum. Popomda hissediyorum ölümü. Ha kalkılıyorsa, kalkacağız. Kalkılmıyorsa da gideceğiz” diyor. Hürriyet Pazar’da Ayşe Arman’a konuşan Kırca şunları söylüyor: “Bazı arkadaşlarımı görünce duygulanıyorum, hatta ağlıyorum. Yanıma gelenler hep aynı klişeleri tekrarlıyor, “Seni çok iyi gördük!” Ne diyecekler? Onların işi de zor. Ama bir süre sonra komik oluyor. Çünkü bakıyorsun peş peşe gelen üç kişi de aynı cümleyi kuruyor: “Harika görünüyorsun. Sen bizi de gömersin! Daha dur bakalım nereye..” filan.”

"Çok da iyi değilim. Ölecekmişim gibi hissediyorum. Karaciğer kanseri olduğum için böyle hissediyor olabilirim, kim bilir belki de iyileşebilirim… Ama zaten insanın kendini düşünme zamanı mı şimdi, baksana ortalık yangın yeri."

Eski eşiniz Oya Başar, “Levent’in başucundan ayrılmıyoruz” dedi… – Evet, dedi ama doğru değil. Ben Oya’yla çok uzun zamandır hiç karşılaşmadım, hiç görüşmedim. Peki niye böyle söylüyor? – Bilmiyorum. Bir kötü niyeti yoktur. Ama söylediği doğru değil.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu