Kuzgun ekranlara veda ediyor!

Burcu Biricik ve Barış Arduç'un birlikte yer aldığı Kuzgun dizisi 21. bölüm ile final yapacak....

Takip Et:

‘Şeref Meselesi’, ‘Hayat Şarkısı’ gibi dizilerdeki performansı ile yıldızı parlayan Burcu Biricik ve ‘Kiralık Aşk’ dizisinde Elçin Sangu ile başrolü paylaşan Barış Arduç, geçtiğimiz sezon Kuzgun dizisinde bir araya gelmişti. Yeni sezona Onur Saylak’ın Ferman karakteri ile katılmasının ardından hareketlenen hikayesi ile Kuzgun, ekranlara veda ediyor. Çarşamba günleri yayınlanan dizi, son olarak 19. bölümü ile ekrana gelmişti. 20. bölümünün fragmanı dün yayınlanan Kuzgun’un 21. bölümü ile final yapacağı öğrenildi. Dizi son kez 23 Ekim Çarşamba günü yayınlanacak.

Onur Saylak’ın dizinin oyuncu kadrosuna katılmasıyla izleyenler arasında büyük heyecan yaşansa da ünlü oyuncunun dizeye katılması da sonucu değiştirmedi. Onur Saylak’lı ilk bölümü sosyal medyanın gündemine oturan dizi erken finalden kaçamadı.

REYTİNGLERE YENİK DÜŞTÜ

Star Tv’de yayınlanan Kuzgun dizisinin yapım şirketi olan Ay Yapım’ın diziyi reytinglerde beklenen sonucu verememesi yüzünden final yaptırdığı düşünülüyor. Barış Arduç ve Burcu Biricik’li dizi yeni yayın döneminde reyting sıralamasında ilk 10’a bile giremiyordu. Yaz sezonu boyunca çarşamba günlerinin reyting listesine ambargo koyan başrollerinde Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul’un yer aldığı Afilli Aşk’da kan kaybetmeye başlamıştı. Yeni sezonda yayınlanmaya başlayan ve Nehir Erdoğan ile Kutsi’yi buluşturan Benim Adım Melek dizisi de reyting listelerine hızlı girerek son haftada herkesi gerisinde bırakmıştı.

Birçok ünlü ve başarılı oyuncunun yeni sezonda televizyonlarda yer alacağı biliniyor. Bölüm başı yüz binlerce lira alacak olan oyuncuların dizileri ve reyting sıralamaları şimdiden merak konusu geldi.