Kuzey Yıldızı’nda Yıldız’ı çıldırtan bir olay daha yaşanıyor!

Takip Et:
Kuzey Yıldızı’nda Yıldız’ı çıldırtan bir olay daha yaşanıyor!
Kuzey Yıldızı’nda Yıldız’ı çıldırtan bir olay daha yaşanıyor!

Show TV’nin beğenilen dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın 34. kısım 2. tanıtımı yayınlandı. Kuzey ve Yıldız’ın birbirini çekemetmeye çalıştıkları tanıtımda ikilinin yaptıkları izleyenleri tebessümdürüyor. Işıl ve Kuzey’in samimiyetini bakan Yıldız’ın neler yapacağı merak uyandırırken, Yıldız’ın “Yeter!” diye bağırması noktaya değiniyor.

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği, yönetmen koltuğuna Ersoy Güler’in oturduğu Kuzey Yıldızı-İlk Aşk’ın başrollerini Aslıhan Güner ve İsmail Demirci paylaşırken, dizide Toygan Avanoğlu, Cezmi Baskın, Zeynep Kankonde, Hüseyin Soysalan, Uğur Demirpehlivan gibi pek çok galibiyetli ad da rol alıyor.
Dizinin 3 Ekim Cumartesi yayınlanacak cümbüşlü yeni kısmında neler yaşanacağı ile alakalı ayrıntıları aşağıdaki fragmanda tespit edebilirsiniz.

KUZEY YILDIZI İLK AŞK’IN 33. KISMINDA NELER OLDU?

Sabah uyandığında yanında Şule’nin yattığını bakan Kuzey büyük bir şok yaşadı. Şule ve kızlarının kendisine tuzak kurduğunu düşünen Kuzey olanların hesabını sorarken dinledikleri karşısında bir şok daha yaşadı.
Üstelik bunları Kuzey’e sen istedin diye yaptım diyerek palavra açıklayan Şule, YılKuz aşkında büyük bir krizin daha nedeni oldu. Kuzey koşarak olanları konuşmak için Yıldız’ın yanına gitti. Yıldız ise bir defa daha Kuzey tarafından aldatılmış ve bir defa daha devrilmişti. Kuzey geceye dair hiçbir şey andırmadığını ve olanların Şule’nin bir oyunu olduğunu açıklasa da Yıldız için bir şey ifade etmedi.

Boynundaki pusulayı kopararak Kuzey’e veren Yıldız, aşklarına da son noktayı koydu.
Sefer, Nahide, Poyraz ve Kamer sonunda Pembe’yi ikna ederek defineyi çıkardı. Çil çil altınlara kavuşan takım mutluluktan havalara uçarken, altınları paylaşma mevzusunda yaşadıkları ihtilaflar cümbüşlü anlara sahne oldu. Yıldız, Kuzey’in açtığı yaranın acısıyla savaşırken, Bulut da bu yaraları sarıp Yıldız’a yaklaşmaya çalıştı. Ayyaş halde Yıldız’ın çalıştığı lokantaya gelen Kuzey, Bulut’u bakınca delirerek vaka çıkardı.
Sefer, kardeşine hıyanet ettiği için Kuzey’e sert bir tokat indirdi. Kuzey de karşılık verince SefKuz pampalığı arasında soğuk rüzgarlar esti. Bulut’un evinin Yıldız’ın resimleriyle dolu olması ve göğsünde Yıldız’ın portresinin bir vurması olması saplantılı bir aşık olduğunu gözler önüne serdi. Yıldız’a olan saplantısıyla Bulut, Kuzey’e alçak bir tuzak kurdu. Nahide, yaylaya giderek Şule’den hesap sorarken direnemeyip sert bir tokat attı.
Otomobiliyle süratle giderken direksiyonu kıran Kuzey kaza yaptı. “Kuzey nasıl kurtulacak?” suali büyük merak mevzusu oldu.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın yeni kısmı Cumartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

.