Kuzey Yıldızı’nda kıskançlık krizi denizde son buldu!

Takip Et:
Kuzey Yıldızı’nda kıskançlık krizi denizde son buldu!
Kuzey Yıldızı’nda kıskançlık krizi denizde son buldu!

Show TV’nin beğenilen dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın 34. kısım tanıtımı yayınlandı. Kuzey ile Yıldız’ın tatlı inatlaşmalarının suratları güldürdüğü tanıtımda Sefer altınları alıp kaçmaya çalışırken yaşananlar gülünç anlara sahne oluyor. Bulut ve Yıldız’ı içten bakan Kuzey kıskançlık krizine girerken, Yıldız’ın Şule’yi hiddetlenerek denize atması şoke ediyor. Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın yeni kısmı 3 Ekim Cumartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de izleyicilerle buluşacak.

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği, yönetmen koltuğuna Ersoy Güler’in oturduğu Kuzey Yıldızı-İlk Aşk’ın başrollerini Aslıhan Güner ve İsmail Demirci paylaşırken, dizide Toygan Avanoğlu, Cezmi Baskın, Zeynep Kankonde, Hüseyin Soysalan, Uğur Demirpehlivan gibi pek çok zaferli ad da rol alıyor.Dizinin 34.
KISMINDA NELER OLDU?

Sabah uyandığında yanında Şule’nin yattığını bakan Kuzey büyük bir şok yaşadı. Şule ve kızlarının kendisine tuzak kurduğunu düşünen Kuzey olanların hesabını sorarken dinledikleri karşısında bir şok daha yaşadı. Şule, Yıldız gece aradığında telefonu açtığını ve yatakta olan resimlerini Yıldız’a gönderdiğini açıkladı. Üstelik bunları Kuzey’e sen istedin diye yaptım diyerek palavra açıklayan Şule, YılKuz aşkında büyük bir krizin daha nedeni oldu.
Yıldız ise bir kere daha Kuzey tarafından aldatılmış ve bir kere daha devrilmişti.

Kuzey geceye dair hiçbir şey anımsamadığını ve olanların Şule’nin bir oyunu olduğunu açıklasa da Yıldız için bir şey ifade etmedi. Boynundaki pusulayı kopararak Kuzey’e veren Yıldız, aşklarına da son noktayı koydu.
Sefer, Nahide, Poyraz ve Kamer sonunda Pembe’yi ikna ederek defineyi çıkardı. Çil çil altınlara kavuşan takım mutluluktan havalara uçarken, altınları paylaşma mevzusunda yaşadıkları ihtilaflar cümbüşlü anlara sahne oldu. Yıldız, Kuzey’in açtığı yaranın acısıyla savaşırken, Bulut da bu yaraları sarıp Yıldız’a yaklaşmaya çalıştı. Ayyaş halde Yıldız’ın çalıştığı lokantaya gelen Kuzey, Bulut’u bakınca delirerek vaka çıkardı.

Kuzey’i durdurmaya çalışan Yıldız sert bir saldırı yaparak vakaya müdahale etti.
Sefer, kardeşine hıyanet ettiği için Kuzey’e sert bir tokat indirdi. Kuzey de karşılık verince SefKuz pampalığı arasında soğuk rüzgarlar esti. Bulut’un evinin Yıldız’ın resimleriyle dolu olması ve göğsünde Yıldız’ın portresinin bir hırpalaması olması saplantılı bir aşık olduğunu gözler önüne serdi. Yıldız’a olan saplantısıyla Bulut, Kuzey’e adi bir tuzak kurdu. Nahide, yaylaya giderek Şule’den hesap sorarken sabredemeyip sert bir tokat attı.
Otomobiliyle süratle giderken direksiyonu kıran Kuzey kaza yaptı. “Kuzey nasıl kurtulacak?” suali büyük merak mevzusu oldu.

.