Medya

Kuzey Yıldızı’na, Gençliğim Eyvah’tan öyle bir isim geliyor ki ortalık kesin karışır!

Televizyongazetesi.com/Ayrıntı – Show TV’de Cumartesi akşamları yayınlanan Kuzey Yıldızı dizisinin kadrosuna bir ad daha katılıyor. Aslıhan Güner ve İsmail Demirci’nin başrolünde oynadıkları dizi, her hafta yeni serüvenler, cümbüşlü anlar, kimi zaman trajik sahnelerle ekrana geliyor.

Ordu’nun harikulade manzarasında çekilen diziye, bu sezonda yeni karakterler katılmaya devam ediyor. Şule ile alakalı öykünün hala sürmesi izleyenleri hiç de hoşnut etmezken, düşme meyli gösteren reytingleri daha da yükseltmek ismine hem senaryoya hem de kadroya eklemeler sürüyor.

Geçtiğimiz haftalarda Aslıhan Güner’in hoş sesiyle şarkı da açıkladığı dizinin, ekrandaki dizi yoğunluğu sebebiyle bitmesine izleyicinin de gönlü razı değil.
Aşinayı gibi Atv’de yaz başında başlayan Gençliğim Eyvah dizisi için, yeni sezonda reytingleri düşük gelince kanal tarafından final kararı verilmişti.

Dizide rol alan ve oynadığı her karakteri sanki yaşayan, fenomen hale getiren akılda ad Cengiz Bozkurt, bundan sonra Kuzey Yıldızı dizisinde oynayacak.

tv100’de Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Cengiz Bozkurt, Gençliğim Eyvah ile aynı yapım şirketi olan Süreç Film’in Kuzey Yıldızı dizisine transfer oldu.

Oyuncunun hangi rolde oynayacağı da şimdiden belirli! Senaryosunu Ersoy Güler’in kaleme aldığı dizide Cengiz Bozkurt, Almanya’dan gelen cümbüşlü bir karakter olarak katılacak.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu