Kuzey Yıldızı İlk Aşk 36. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Tehditlerden Korkan Yıldız Kuzey’e Sığınıyor!

Takip Et:
Kuzey Yıldızı İlk Aşk 36. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Tehditlerden Korkan Yıldız Kuzey’e Sığınıyor!
Kuzey Yıldızı İlk Aşk 36. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Tehditlerden Korkan Yıldız Kuzey’e Sığınıyor!

Show Tv’nin büyük bir alakayla izlenen dizisi Kuzey Yıldızı ilk Aşk, 36. yeni kısmıyla 17 ekim cumartesi günü ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Yıldız, Kuzey’in yaptığı inşaata girip odaları ayarlamaya başlar. Sonra kendi kendisini oradan kova. Kuzey, kendisine bırakılan resmi Yıldız’a gösterir. Onun kızlarına hasar gelmesini istemeyen Yıldız, tüfek kurşun hazırlamaya başlar. Bulut, Kuzey’i boğmaya çalıştıktan sonra vaziyeti Yıldız’a anlatır.
Daha sonra Yıldız’a, bir tehdit telefonu kazanç. Telefondaki birey, şayet Kuzey;’den dağılmazsa her gün bir beğendiği bireyin öleceğini açıklar. Kuzey Yıldızı İlk Aşk 36. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Tehditlerden korkan Yıldız, Kuzey’e sığınıyor.

Cumartesi Dizileri 2020

Tehditlerden Korkan Yıldız Kuzey’e Sığınıyor!

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 36. kısım 2. fragmanında; Yıldız, üniversiteden dostlarıyla on sene sonra toplanıyor.
Kuzey, Erdinç’le tanışır tanışmaz onu yumrukluyor. Bulut, tehdit telefonları için kendisinden şüphelenmemeleri için kendi kendisini yaralıyor ve maskeli biri tarafından darp edildiğini açıklıyor. Sefer, Yıldız’ı Kuzey’e itimat ediyor. Giderken bir mermi gelip Sefer’i yaralıyor.

İşte Kuzey Yıldızı İlk Aşk 36. kısım 2. fragmanı….

KUZEY YILDIZI İLK AŞK 35.
Kendisine Kapatma diyen Şule’yi Yıldız, boğmaya çalışır. Daha sonrasında kendisine gelen Şule, hemen polislere gidip Yıldız’ın kendisini öldürmeye girişim ettiğini açıklayıp ondan davacı olur. Yıldız, hapsedilip duruşmaya çıkarılır. Dominant, Yıldız’a Şule’den uzaklaştırma kararı verir. Yıldız, işine geri döner.

Aile, bir küp altını devlete verme kararı alır. Bu gidişata Pembe çok neşelenir ve hekim Cihan’ı ikna edip onla uzlaş ister.
Kuzey, Sefer’den Yıldız’ı kaçırmak için destek ister. Yıldız’ı bayıltan sefer onu Kuzey’e götürür.

Kuzey, Yıldız kendine geldiğinde onsuz olamayacağını açıklar ve ona inşa ettiği evi gösterir. İkili yeniden inatlaşır ve Yıldız, işine döner. Yıldız, arsayı Bahar’dan aldığını dinleyince de bozulur. Bulut, kızların odasına saklıca girip onlar yatarken resimlerini sürükleyip, Kuzey’in kampına koyar. Kuzey, kızlarının resmini sürükleyen adamın, kaza yapmasına neden olan maskeli birey olduğunu anlar.
Kısım 1. Fragmanı Yayında! Burhan Yıldız’ı Kuzey’den Parçalaması İçin Tehdit Ediyor!.