Kuzey Yıldızı İlk Aşk 36. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Burhan Yıldız’ı Kuzey’den Ayrılması İçin Tehdit Ediyor!

Takip Et:
Kuzey Yıldızı İlk Aşk 36. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Burhan Yıldız’ı Kuzey’den Ayrılması İçin Tehdit Ediyor!
Kuzey Yıldızı İlk Aşk 36. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Burhan Yıldız’ı Kuzey’den Ayrılması İçin Tehdit Ediyor!

Show Tv’nin gülme garantili dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk, 35. yeni kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Şule, kendisini öldürmeye çalıştığı için Yıldız’dan davacı oluyor. Yıldız, duruşma tarafından Şule’den uzaklaştırma kararı alıyor. Kuzey, Sefer’in desteğiyle Yıldız’ı kaçırıyor ve onsuz olamayacağını açıklıyor. Yıldız, işine geri dönüyor. Kuzey’de, Bahar’ın arsasını alıp orada Yıldız’la beraber yaşayabilecekleri bir ev inşa etmeye başlıyor.
Kuzey, onun Burhan olabileceğini kavrıyor. Kuzey Yıldızı ilk Aşk 36. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Burhan, bu seferde Yıldız’ı Kuzey’den parçalaması için tehdit ediyor.

Cumartesi Dizileri 2020

Burhan Yıldız’ı Kuzey’den Parçalaması İçin Tehdit Ediyor!

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 36. kısım 1. fragmanında; Yıldız, Kuzey’in yaptığı inşaata girip odaları ayarlamaya başlıyor. Sonra kendi kendisini oradan kovuyor.
Onun kızlarına hasar gelmesini istemeyen Yıldız, tüfek kurşun hazırlamaya başlıyor. Burhan, Kuzey’i boğmaya çalıştıktan sonra vaziyeti Yıldız’a anlatıyor. Ona, kendisinin hislerine güvenmesini o Burhan’ın çok riskli biri olduğunu düşündüğünü söylüyor. Daha sonra Yıldız’a, bir tehdit telefonu geliyor. Telefondaki birey, şayet Kuzey;’den dağılmazsa her gün bir hoşlandığı şahsın öleceğini açıklıyor.

İşte Kuzey Yıldızı ilk Aşk 36.
fragmanı….

KUZEY YILDIZI İLK AŞK 35. KISIMDA BAŞKA NELER OLDU?

Şule’nin Yıldız’ı kışkırtmasıyla denizi boyluyor. Kendisine Kapatma diyen Şule’yi Yıldız, boğmaya çalışıyor.
Yıldız, hapsedilip duruşmaya çıkarılıyor. Egemen, Yıldız’a Şule’den uzaklaştırma kararı alıyor. Yıldız, işine geri dönüyor.

Aile, bir küp altını devlete verme kararı alıyor. Bu vaziyete Pembe çok neşeleniyor ve hekim Cihan’ı ikna edip onla uzlaş istiyor. Onu spor yaparken bulan Pembe, vakanın aslını ona anlatıyor ve ikili tekrar toplanıyor. Kuzey, Sefer’den Yıldız’ı kaçırmak için destek istiyor. Yıldız’ı bayıltan sefer onu Kuzey’e götürüyor.

Kuzey, Yıldız kendine geldiğinde onsuz olamayacağını açıklıyor ve ona inşa ettiği evi gösteriyor.
Yıldız, arsayı Bahar’dan aldığını dinleyince de bozuluyor. Burhan, kızların odasına saklıca girip onlar yatarken resimlerini sürükleyip, Kuzey’in kampına koyuyor. Kuzey, kızlarının resmini sürükleyen adamın, kaza yapmasına neden olan birey olduğunu kavrıyor.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 35. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Burhan Kuzey’i Kızlarıyla Tehdit Ediyor!.