Medya

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 35. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Burhan Kuzey’i Kızlarıyla Tehdit Ediyor!

Show Tv’nin hoşlanılan dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk, 35. yeni kısmıyla 10 ekim cumartesi günü ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Şule’nin kışkırtmasıyla Yıldız, sinir krizi geçirir ve karakolluk olur. Kuzey, Sefer’le iş birliği yapıp Yıldız’ı bayıltıp kaçırır. Onu birlikte yaşamayı tasarladığı yeni evine götürür. Burhan ise, Yıldız’ı kaçıran Kuzey’den intikam almak için gözünü kızlarına diker. Kuzey Yıldızı İlk Aşk 35. kısım 2.
Burhan, Kuzey’i kızlarıyla tehdit ediyor.

Cumartesi Dizileri 2020

Burhan Kuzey’i Kızlarıyla Tehdit Ediyor!

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 35. kısım 2. fragmanında; Kuzey, Yıldız’ı bırakmayacağını açıklıyor. O ise, bırakmak zorunda olduğunu iddia ediyor. Burhan ise, Kuzey’e Yıldız’a aşık olduğunu itiraf ediyor. Kızlarını yattırıp resmini sürükleyen Burhan, Kuzey’i kızlarıyla tehdit ediyor.
fragmanı….

KUZEY YILDIZI İLK AŞK 34. KISIM ÖZETİ!

Nahide, Sefer ve Pembe, altınları sandığa koyup başında nöbet meblağ. Sefer, düşünde Selçuk hanı bakar ve ondan altınlarını geri vermesini ister.
Pembe, üzerine uyuduğu sandıktan dağılmak istemez. Nahide’de, onun kendisiyle hekime gelmesini ister.

Sefer, Pembe’yi ikna edip beraber hekim muayenesi için yola çıkarlar. Onları benzinlikte bırakan Sefer, eve altınları düşüne giren Selçuk’a geri götürmek isterken Kamer ile Poyraz’a yakalanır. Poyraz’la Sefer, münazara ederken Kamer, altınları alıp babasına götürür. Onlardan altınların karşılığında Poyraz’la düğünlerini yapmalarını ister.

Işıl ile Kuzey, Yıldız’ı çekemetmek için onun çalıştığı yere gidip yemek yer.
Kuzey, koyda Işıl’la beraber kamp kurar. Yıldız da, misilleme olarak Burhan’la oraya gider ve birbirlerini çekemetmeye çalışır. Üniversiteden dost olan ve bahar şenliklerinde düet yapan Burhan ile Yıldız, başlıyorlar şarkılarını açıklamaya.

Kuzey, hiddetlendiğini onlara belirli etmeden uzaklaşır. O sırada Şule kazanç ve Yıldız’ı çıldırtmak için elinden geleni yapar. Hatta ona, Metres der. Bu sözcüğü dinleyen Yıldız, onu denize atıp boğmaya çalışır

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 35.
Fragmanı Yayında! Kuzey’in Yıldız’ı Kaçırmaktan Başka Takati Kalmıyor!.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu