Kuzey Yıldızı İlk Aşk 35. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Kuzey’in Yıldız’ı Kaçırmaktan Başka Çaresi Kalmıyor!

Takip Et:
Kuzey Yıldızı İlk Aşk 35. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Kuzey’in Yıldız’ı Kaçırmaktan Başka Çaresi Kalmıyor!
Kuzey Yıldızı İlk Aşk 35. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Kuzey’in Yıldız’ı Kaçırmaktan Başka Çaresi Kalmıyor!

Show Tv’nin hoşlanılan dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk, 34. kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Kuzey Işıl ile beraber, Yıldız’ı çekemetme tasarıları yapıyor. Tasarı yakalıyor ve Yıldız’da ona Burhan’la misilleme yapıyor. Onların üniversitede beraber düet yaptığını bilip birde beraber şarkı açıklayınca çılgına dönüyor. Şule, Yıldız’ın yanına gelip ona kapatma sözcüğünü kullanıyor. Yıldız, kendisini kaybediyor ve Şule’yi denize atıp boğmaya çalışıyor.
kısım 1. fragmanı yayınlandı. Kuzey’in, Yıldız’ı kaçırmaktan başka takati kalmıyor.

Cumartesi Dizileri 2020

Kuzey’in Yıldız’ı Kaçırmaktan Başka Takati Kalmıyor!

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 35. kısım 1. fragmanında; Şule’nin kışkırtmasıyla Yıldız, sinir krizi geçiriyor ve karakolluk oluyor. Kuzey, Sefer’le iş birliği yapıp Yıldız’ı bayıltıp kaçırıyor. Onu birlikte yaşamayı tasarladığı yeni evine götürüyor.
kısım 1. fragmanı…

KUZEY YILDIZI İLK AŞK 34. KISIMDA BAŞKA NELER OLDU?

Nahide, Sefer ve Pembe, altınları sandığa koyup başında nöbet yakalıyor. Sefer, düşünde Selçuk hanı bakıyor ve ona altınlarını geri vermesini istiyor.
Pembe, üzerine uyuduğu sandıktan parçalamak istemiyor. Nahide’de, onun kendisiyle hekime gelmesini istiyor.

Sefer, Pembe’yi ikna edip beraber hekim muayenesine gitmeye ikna ediyor. Onları benzinlikte bırakan Sefer, eve altınları düşüne giren Selçuk’a geri götürmek isterken Kamer ile Poyraz’a yakalanıyor. Poyraz’la Sefer, tartışma ederken Kamer, altınları alıp babasına götürüyor. Onlardan altınların karşılığında Poyraz’la düğünlerini yapmalarını istiyor.

Işıl ile Kuzey, Yıldız’ı çekemetmek için onun çalıştığı yere gidip yemek yiyor.
Kuzey, koyda Işıl’la beraber kamp kuruyor. Yıldız da, misilleme olarak Burhan’la oraya gidiyor ve birbirlerini çekemetmeye çalışıyor. Üniversiteden dost olan ve bahar şenliklerinde düet yapan Burhan ile Yıldız, başlıyorlar şarkılarını açıklamaya.

Kuzey, öfkelendiğini onlara belirli etmeden uzaklaşıyor. O sırada Şule geliyor ve Yıldız’ı çıldırtmak için elinden geleni yapıyor. Hatta ona, Metres diyor. Bu sözcüğü dinleyen Yıldız, onu denize atıp boğmaya çalışıyor.
Kısım 2. Fragmanı Yayında! Kuzey Yıldız’ı Çekemetmeyi Başarıyor!.