Kuzey Yıldızı İlk Aşk 34. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Kuzey Yıldız’ı Kıskandırmayı Başarıyor!

Takip Et:
Kuzey Yıldızı İlk Aşk 34. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Kuzey Yıldız’ı Kıskandırmayı Başarıyor!
Kuzey Yıldızı İlk Aşk 34. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Kuzey Yıldız’ı Kıskandırmayı Başarıyor!

Show Tv’nin hoşlanılan dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk, 34. kısmıyla yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Yıldız, Kuzey’in kaza geçirdiği haberini alır. Sonra ona bir şey olmadığını kavrayınca rahatlar. Kuzey, koydaki kulübede yaşamaya başlar. Işıl’da onu yalnız bırakmaz. Sefer ise, düşlerinde altınlarını isteyen Selçuklu sultanını bakar ve altınları alıp gitmeye çalışır. Burhan, Yıldız’a yakınlaşıp Kuzey’i çekemetmeye çalışır.
Yıldız, onu doğduğuna pişman edeceğini söyleyince, Şule, üç beş aylık ömrüne mi göz diktiğini açıklayınca denizi boylar. Kuzey Yıldızı İlk Aşk 34. kısım 2. Fragmanı yayınlandı. Kuzey, Yıldız’ı çekemetmeyi başarıyor.

Cumartesi Dizileri 2020

Kuzey Yıldız’ı Çekemetmeyi Başarıyor!

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin 34. kısım 2. fragmanında; Işıl, Kuzey’in yanından hiç parçalamıyor.
Kuzey’e, yeni stratejiler veren Işıl, Yıldız’ı çekemetmek için onunla içten davranıp alıcı gibi onun çalıştığı yere gidiyor. Yıldız, onlara öyle bir hesap getiriyor ki, gelip geleceklerine pişman oluyorlar.

İşte Kuzey Yıldızı İlk Aşk 34. kısım 2. fragmanı….

KUZEY YILDIZI İLK AŞK 33.
Şule, ikisininde ayyaş olduğunu ve geceyi beraber geçirdiklerini açıklar. Kuzey, kızları toplayıp bu vaziyeti Yıldız’ın bilmemesi için onların ağızlarını sıkı yakalamalarını ister. Ama Şule, Kuzey’le aynı yatakta çekilmiş resmini çoktan Yıldız’a yollamıştır.

Nahide, Sefer, Poyraz ve Kamer, definenin yerini tespit eder. Hazine, Pembe’nin can veren kocasının kabrinde çıkar. Pembe, kabri kazdırmak istemez. Hekim Cihan ise, Pembe’yi daha önceki kocasının mezarında bakınca yüzüğü atmak ister.
Altınları saklıca götüren takım paylaşmak için başlalar saymaya. Kuzey, Yıldız’la konuşmaya gider. Ama hiddetten çılgına dönen Yıldız onunla konuşmak bile istemez. Nahide, bunun Şule’nin bir oyunu ve onun hastalanmadığını bildiği için gidip onunla konuşur.

Oda, Yıldız’a kapatma deyince öfkelenen Nahide, Şule’ye okkalı bir tokat atar. Şule, yere yığılır. Kızlar, annelerini kendine getiremeyince babalarını arar. Kuzey, yolda kazançken Burhan’ın kurduğu tuzakla yoldan sapıp kaza yapar.
Kısım 1. Fragmanı Yayında! Şule Yıldız’ın Sabrını Taşırıyor!.