Kuzey Yıldızı İlk Aşk 34. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Şule Yıldız’ın Sabrını Taşırıyor!

Takip Et:
Kuzey Yıldızı İlk Aşk 34. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Şule Yıldız’ın Sabrını Taşırıyor!
Kuzey Yıldızı İlk Aşk 34. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Şule Yıldız’ın Sabrını Taşırıyor!

Show Tv’nin büyük bir alakayla izlenen dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk, 33. kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Kuzey, Şule ile aynı yatakta uyanıyor. Şule’nin yolladığı resmi bakan Yıldız, Kuzey’i bakmak bile istemiyor. Hazine, Pembe’nin can veren kocasının kabrinden çıkıyor. Kuzey, koyda tanıştığı resimci kıza destek ediyor. Nahide, Şule’yle konuşmaya gidiyor. Yıldız’a kapatma deyince sabredemeyip ona bir yerinizi incitiyor.
Burhan, yolda Kuzey’e tuzak kuruyor ve otomobiliyle kaza yapıyor. Kuzey Yıldızı İlk Aşk 34. kısım 1. fragmanı yayında. Şule, Yıldız’ın sabrını zorlayınca denizi boyluyor.

Cumartesi Dizileri 2020

Şule Yıldız’ın Sabrını Taşırıyor!

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 34. kısım 1. fragmanında; Seneydi, Kuzey’in kaza geçirdiği haberini alıyor. Sonra ona bir şey olmadığını kavrıyor. Kuzey, koydaki kulübede yaşamaya başlıyor.
Sefer ise, düşlerinde altınlarını isteyen Selçuklu sultanını bakıyor. Ama yinede altınları alıp gitmeye çalışıyor. Burhan, Yıldız’a yakınlaşıp Kuzey’i çekemetmeye çalışıyor. Şule, yeniden Yıldız’ın karşısına çıkıyor. Yıldız, onu doğduğuna pişman edeceğini açıklayınca, Şule, üç beş aylık ömrüne mi göz diktiğini açıklayıp onu denize itiyor.

İşte Kuzey Yıldızı İlk Aşk 34. kısım 1. fragmanı…

KUZEY YILDIZI İLK AŞK 33. KISIMDA BAŞKA NELER OLDU?

Kuzey, uyandığında yatağında Şule’yi tespit ediyor. Şule, ikisininde ayyaş olduğunu ve geceyi beraber geçirdiklerini açıklıyor. Kuzey, kızları toplayıp bu gidişatı Yıldız’ın bilmemesi için onların ağızlarını sıkı yakalamalarını istiyor.
Hazine, Pembe’nin can veren kocasının kabrinde çıkıyor. Pembe, kabri kazdırmak istemiyor. Hekim Cihan ise, Pembe’yi daha önceki kocasının mezarında bakınca yüzüğü atmak istiyor. Sonunda Pembe, kabrin açılmasına razı geliyor.

Kabirden bir küp dolusu altın çıkıyor. Altınları saklıca götüren takım paylaşmak için başlıyorlar saymaya. Kuzey, Yıldız’la konuşmaya gidiyor. Ama hiddetten çılgına dönen Yıldız onunla konuşmak bile istemiyor. Nahide, bunun Şule’nin bir oyunu ve onun hastalanmadığını bildiği için gidip onunla konuşuyor.

Oda, Yıldız’a kapatma deyince hiddetlenen Nahide, Şule’ye okkalı bir tokat atıyor.
Kızlar, annelerini kendine getiremeyince babalarını arıyor. Kuzey, yolda kazançken Burhan’ın kurduğu tuzakla yoldan sapıp kaza yapıyor.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 33. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Kaza Geçiren Kuzey’e Ne Olacak?.