Kuzey Yıldızı İlk Aşk 33. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Bulut Yıldız’a Saplantılı Aşık Çıkıyor!

Takip Et:
Kuzey Yıldızı İlk Aşk 33. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Bulut Yıldız’a Saplantılı Aşık Çıkıyor!
Kuzey Yıldızı İlk Aşk 33. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Bulut Yıldız’a Saplantılı Aşık Çıkıyor!

Show Tv’nin hoşlanılan dizilerinden Kuzey Yıldızı İlk Aşk 32. kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Yıldız, Şule ile Kuzey’i yalnız bırakıp evini terk ediyor. Kendisine yeni bir yaşam kurmaya çalışan Yıldız, bir lokantada girip çalışmaya başlıyor. Kuzey, Yıldız’ı işten kovdurmak için elinden geleni yapıyor. Şule, ayyaşken Kuzey’in telefonunu açıp Yıldız’a yanıt veriyor. Birde beraber sürüklediği resmi yolluyor.
kısım 1. fragmanı yayınlandı. Bulut, Yıldız’a takıntılı aşık çıkıyor.

Cumartesi Dizileri 2020

Bulut Yıldız’a Takıntılı Aşık Çıkıyor!

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 33. kısım 1. fragmanında; Yıldız, Kuzey’le Şule’nin beraber olduğunu zannediyor ve ona bir defa daha güvenmemekte haklı çıktığını varsayıyor. Kuzey ise, hiç bir şeyden haberi olmadan Şule’nin anlattıklarının doğru olduğunu zannediyor.
kısım 1. fragmanı….

KUZEY YILDIZI İLK AŞK 32. SON KISIMDA BAŞKA NELER OLDU?

Yıldız, Şule can verene kadar kızlarıyla ve babalarıyla müddet geçirmesi için oraları terk ediyor.
Kuzey, Yıldız’ın çalıştığı yeri bilip alıcı olarak oraya gidiyor. Onu öfkelendirip işten kovdurmak için elinden geleni yapıyor. Yıldız, onu tokatlayınca işinden de oluyor.

Yıldız’ın kankası Bulut seneler sonra onu bakmaya geliyor. Onları bir arada bakan Kuzey, kıskançlıktan çıldırıyor. Kuzey, hepten terk edildiğini düşünüp içip ayyaş oluyor. Bu fırsatı Şule değerlendiriyor. Kuzey’i ayyaşken evine götürüp yatıran Şule, onun telefonunu açıyor.
Yıldız, yirmi sene gözlediği adamın bir de kendisine bunu yapmasına anlam veremiyor. Şule’de, Yıldız’ın restine karşılık vermiş oluyor, Bakalım bundan sonra, Yıldız’ın Kuzey’e karşı tepkisi ne olacak? Kuzey,suçsuz olduğunu Yıldız’a kanıt edecek mi?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi, 33. yeni kısmıyla 26 Eylül cumartesi günü saat 20:00’da izleyicisiyle buluşacak.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 32.
Fragmanı Yayında! Şule Yeniden Kuzey’le Yıldız’ın Arasını Bozuyor!.