Medya

Kuzey Yıldızı dizisindeki son gelişme doping etkisi yapacak

Show TV’nin hoşlanılan dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın 36. kısım 2. tanıtımı yayınlandı. Cumartesi akşamları yayınlanmakta olan dizinin başrollerinde Aslıhan Güner ile İsmail Demirci bulunuyor. Diziye son olarak Cengiz Bozkurt’un da transfer olduğu ortaya çıktı. Kuzey Yıldızı dizisi Bozkurt ile beraber çok daha cümbüşlü olacaktır. Önümüzdeki kısımlarda ünlü oyuncuyu dizide bakabileceğiz. En son Gençliğim Eyvah’ta yer alan Cengiz Bozkurt, dizi için doping tesiri yapacaktır.

17 Ekim Cumartesi yayınlanacak 35.kısımda ise Sefer’in, babasını bayılttığı anların izleyenleri güldürdüğü tanıtımda Bulut’un kendine hasar vermesi herkesi şoke ediyor.
Kuzey ve Yıldız’ın aşk öyküsünü romantik ve gülünç bir anlatımla seyirciyle buluşturan Kuzey Yıldızı-İlk Aşk, her Cumartesi Show TV’de ekrana geliyor.

KUZEY YILDIZI İLK AŞK’IN 35. KISMINDA NELER OLDU?

Yıldız, Şule’yle olanlardan sonra içinde biriktirdiklerini yakalayamayarak büyük bir patlama yaşadı. Artık büyük aşkı için yaşadıklarından dolayı yorulan Yıldız her şeyi ardında bırakıp ortadan kaybolmaya karar verdi ancak bütün gitmek istediği anda onun için gelen polislerle karşılaştı.
Tüm yaşananlara karşın Kuzey ise hala Yıldız ile yine toplanmanın yollarını arıyordu.

Yıldız’ı bir cinsli ikna edemeyen Kuzey, son takat olarak onu kaçırmaya karar verdi. Sefer ve Ruhi’nin desteğiyle Yıldız’ı kaçıran Kuzey’in son saldırısı da işe yaramadı. Yıldız, ne kadar beni bırak dese de Kuzey’in Yıldız’dan vazgeçmeye amacı yoktu. İnatçı aşık bu sefer de Yıldız’la aşk yuvalarının inşaatına başladı.
Kuzey’in kızlarının yattığı odaya girerek bir resim çekildi. Kızlarla çekildiği bu resmi de Kuzey’e eriştirdi. Kuzey, kızlarının yanında sırlı bir yabancı olduğunu bakınca hiddetten çılgına döndü. Kuzey peşindeki bu beladan nasıl kurtulacaktı?

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği, yönetmen koltuğuna Ersoy Güler’in oturduğu Kuzey Yıldızı-İlk Aşk’ın başrollerini Aslıhan Güner ve İsmail Demirci paylaşırken, dizide Toygan Avanoğlu, Cezmi Baskın, Zeynep Kankonde, Hüseyin Soysalan, Uğur Demirpehlivan gibi pek çok zaferli ad da rol alıyor.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın yeni kısmı Cumartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu