Medya

Kuzey Yıldızı dizisinde son bir taktik var!

Show TV’nin hoşlanılan dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın 35. kısım tanıtımı yayınlandı. Yıldız’ın polis vasıtasına bindiği anların noktaya değindiği tanıtımda Kuzey’in “Yeter!” diye bağırışı yankılanıyor. Kuzey son derman olarak Yıldız’ı kaçırmaya karar verirken pampaları da ona destek ediyor.

Bulut’un, Kuzey’in kızlarının odasına girmesi gerilimi artırırken ne tasarladığı merak ediliyor. Kuzey ve Yıldız’ın aşk öyküsünü romantik ve gülünç bir anlatımla seyirciyle buluşturan Kuzey Yıldızı-İlk Aşk, her Cumartesi Show TV’de ekrana geliyor.
kısmında “Son bir strateji var, Yıldız’ı kaçırmak” sözleri de yeni kısmın cümbüşlü geçeceğini anlatıyor.

KUZEY YILDIZI İLK AŞK’IN 34. KISMINDA NELER OLDU?

Kuzey, kazadan Işıl’ın desteğiyle kıl hisseyi kurtuldu. Önüne çıkan ve onu öldürmeye çalışan bireyin kim olduğuna dair hiçbir görüşü yoktu.
Kazadan kurtulmasına destekçi olan Işıl’la beraber Yıldız’ın çalıştığı lokantaya gitti. Kuzey’i karşısında bir başkasıyla bakan Yıldız kıskançlık krizine girdi. Sefer, Nahide, Kamer, Poyraz ve Pembe takımı defineye kavuşsa da bu sefer altınları nerede gizleyeceğiz tasasına düştü.

Nahide ve Pembe, altınlara gözcülük yapmak için çaba etti. Sefer ise baktığı kabusun tesiriyle altınların lanetli olduğuna inanarak, sahibine geri vermeye karar verdi ancak Nahide ve Pembe’nin himayedeki altınları almak hiç basit değildi.
Altınları alıp bütün kaçacağı sırada ise karşısına Poyraz ve Kamer çıktı. Poyraz ve Sefer arasında yaşanan münazarada Kamer, altınları alıp Yaşar ve Sefer’e götürdü. Bulut ise Kuzey’e karşı kurduğu tuzakla emeline erişemese de Yıldız için her yolu sınamaya devam ediyordu.

Bulut, Yıldız ve Bahar’la birlikte kumsala inip bütün Kuzey’in karşısında piknik yaptı.
İki inatçı aşığın birbirini çekemetme mücadeleleri ekran başındakilere cümbüşlü anlar yaşatırken finalde Şule’nin gelmesi gerilimi yeniden artırdı. Açıkladığı ağır sözler en sonunda Yıldız’ı çileden çıkardı. Şule’yi denizin dibine iten Yıldız’ın “Yeter!” diye bağırışı tüm Ordu’da yankılandı.

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği, yönetmen koltuğuna Ersoy Güler’in oturduğu Kuzey Yıldızı-İlk Aşk’ın başrollerini Aslıhan Güner ve İsmail Demirci paylaşırken, dizide Toygan Avanoğlu, Cezmi Baskın, Zeynep Kankonde, Hüseyin Soysalan, Uğur Demirpehlivan gibi pek çok zaferli ad da rol alıyor.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın yeni kısmı 10 Ekim Cumartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu