Medya

Kuzey Yıldızı dizisinde büyük bir tehdit var!

Show TV’nin beğenilen dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın 36. kısım tanıtımı yayınlandı. Kuzey’in hamleye uğradığı anların vicdanları ağza getirdiği tanıtımda Kuzey, Yıldız’ı Bulut’a karşı uyarıyor. Bulut, Kuzey’den dağılması için Yıldız’ı tehdit ederken Yıldız’ın ne yapacağı merakla bekleniyor. “Şayet Kuzey’inden bölmezsen her gün bir beğendiğini öldüreceğim” sözleri noktaya değiniyor.

Kuzey ve Yıldız’ın aşk öyküsünü romantik ve gülünç bir anlatımla seyirciyle buluşturan Kuzey Yıldızı-İlk Aşk, her Cumartesi Show TV’de ekrana geliyor.
KISMINDA NELER OLDU?

Yıldız, Şule’yle olanlardan sonra içinde biriktirdiklerini yakalayamayarak büyük bir patlama yaşadı. Artık büyük aşkı için yaşadıklarından dolayı yorulan Yıldız her şeyi ardında bırakıp ortadan kaybolmaya karar verdi ancak bütün gitmek istediği anda onun için gelen polislerle karşılaştı. Şule, Yıldız’dan davacı olduğu için Yıldız bir defa daha dominant karşısına çıktı. Tüm yaşananlara karşın Kuzey ise hala Yıldız ile yine toplanmanın yollarını arıyordu.
Yıldız, ne kadar beni bırak dese de Kuzey’in Yıldız’dan vazgeçmeye hedefi yoktu. İnatçı aşık bu sefer de Yıldız’la aşk yuvalarının inşaatına başladı. Öte yandan Bulut, Kuzey için hala bir tehdit olmaya devam ediyordu. Bu sefer Kuzey’e, kızlarıyla hasar vermeyi tasarlayan Bulut, saklıca Şule’nin evine girdi.

Kuzey’in kızlarının yattığı odaya girerek bir resim çekildi. Kızlarla çekildiği bu resmi de Kuzey’e eriştirdi.
Kuzey peşindeki bu beladan nasıl kurtulacaktı?

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği, yönetmen koltuğuna Ersoy Güler’in oturduğu Kuzey Yıldızı-İlk Aşk’ın başrollerini Aslıhan Güner ve İsmail Demirci paylaşırken, dizide Toygan Avanoğlu, Cezmi Baskın, Zeynep Kankonde, Hüseyin Soysalan, Uğur Demirpehlivan gibi çoğu zaman galibiyetli ad da rol alıyor.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın yeni kısmı 17 Ekim Cumartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu