Medya

Kuzey Yıldızı dizisi reytinglerde bir iyi bir kötü!

Süreç Film’in, Show TV’de beğenerek izlenen dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın dün akşam yayınlanan kısmında Kuzey’in, Yıldız’ı geri kazanmak için gösterdiği gayret izleyenlerin suratını güldürürken Bulut’un finalde oynadığı yeni oyun ne kadar riskli biri olduğunu bir defa daha gözler önüne serdi.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk ABC1’de yüzde 3.03 rating ve yüzde 8.27 izlenme hisseyi, AB’de yüzde 2.44 rating ve 7.09 izlenme hisseyi ve Total’da 5.28 rating ve yüzde 14.66 izlenme hisseyi elde etti.
Ancak total performansı iyi olduğu sürece Cumartesi akşamları için yoluna devam edecektir.

Dizinin coşkuyla beklenen yeni kısmının başlamasıyla beraber izleyiciler #BırakamamSeni etiketi ile Twitter’da yorumlarını paylaştı. #BırakamamSeni etiketi uzun müddet sosyal medyada konuşuldu.

Yıldız, Şule’yle olanlardan sonra içinde biriktirdiklerini yakalayamayarak büyük bir patlama yaşadı.
Şule, Yıldız’dan davacı olduğu için Yıldız bir kere daha dominant karşısına çıktı.

KUZEY, YILDIZ’I KAÇIRDI!

Tüm yaşananlara karşın Kuzey ise hala Yıldız ile yine toplanmanın yollarını arıyordu. Yıldız’ı bir cinsli ikna edemeyen Kuzey, son takat olarak onu kaçırmaya karar verdi. Sefer ve Ruhi’nin desteğiyle Yıldız’ı kaçıran Kuzey’in son saldırısı da işe yaramadı. Kuzey, baş başa kalıp her şeyi unutturmak istedi ancak Yıldız aşklarının bittiğini bir kere daha dile getirdi.
İnatçı aşık bu sefer de Yıldız’la aşk yuvalarının inşaatına başladı.

BULUT, KUZEY’E YENİ BİR OYUN OYNADI!

Öte yandan Bulut, Kuzey için hala bir tehdit olmaya devam ediyordu. Bu sefer Kuzey’e, kızlarıyla hasar vermeyi tasarlayan Bulut, saklıca Şule’nin evine girdi. Kuzey’in kızlarının yattığı odaya girerek bir resim çekildi. Kızlarla çekildiği bu resmi de Kuzey’e eriştirdi. Kuzey, kızlarının yanında sırlı bir yabancı olduğunu bakınca hiddetten çılgına döndü.
kısım tanıtımı yayınlandı. Kuzey’in atağa uğradığı anların vicdanları ağza getirdiği tanıtımda Kuzey, Yıldız’ı Bulut’a karşı uyarıyor. Bulut, Kuzey’den bölmesi için Yıldız’ı tehdit ederken Yıldız’ın ne yapacağı merakla bekleniyor.

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği, yönetmen koltuğuna Ersoy Güler’in oturduğu Kuzey Yıldızı-İlk Aşk’ın başrollerini Aslıhan Güner ve İsmail Demirci paylaşırken, dizide Toygan Avanoğlu, Cezmi Baskın, Zeynep Kankonde, Hüseyin Soysalan, Uğur Demirpehlivan gibi çoğu zaman galibiyetli ad da rol alıyor.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın yeni kısmı Cumartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu