Küslüğü Mihran Ela bitirdi!

Bir süredir araları açık olan Şükran Ovalı ve Erkan Kolçak Köstendil'i Ovalı'nın minik kızı Mihran Ela bir araya getirdi...

Takip Et:

Şükran Ovalı ve Erkan Kolçak Köstendil, yıllardır sıkı dost olarak biliniyordu. Birlikte birçok etkinlikte görüntülenen ve sürekli olarak yan yana olan ikilinin arasına geçtiğimiz yıl kara kedi girdi. Beklenmedik bir şekilde araları açılan iki ünlü oyuncunun küsmesine Şükran Ovalı’nın eşi Caner Erkin sebep olarak gösterilmişti. İddialara göre; ünlü futbolcu, eşi ve Köstendil’in arasındaki samimiyeti kıskandı.

KOLÇAK VE KÖSTENDİL’E ‘ÇOCUK YAPIN’ BASKISI

Geçtiğimiz aylarda Türk pop müziğinin minik serçesi Sezen Aksu’nun Kanlıca’daki yalısında bir araya gelen iki ünlü oyuncunun fotoğrafları sosyal medyada yayılmıştı. İkilinin Şükran Ovalı’nın anne olmasının ardından aralarındaki buzları erittiği biliniyordu. Erkan Kolçak Köstendil, önceki gün kendisi gibi oyuncu olan eşi Cansu Tosun’u alarak Şükran Ovalı ve Caner Erkin çiftinin evine gitti. Ünlü çifttin 1 yaşındaki kızları Mihran Ela ile oyunlar oynayan Erkan Kolçak Köstendil, o anları sosyal medyadan yayınladı. Ünlü oyuncunun Mihran Ela ile fotoğraflarını görenler “Sıra sizde” yorumları yaptı.