Medya

Kuruluş Osman’ın kadrosuna mı dahil oluyor?

5 sezon boyunca TRT 1 ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisinde Ertuğrul Gazi’yi canlandıran Engin Altan Düzyatan, tarzı ile adeta bu karakterle özdeşleşmişti. Uzun yıllar boyunca oyunculuk performansı ile beğeni toplayan ve milyonları ekran başına kitleyen ünlü oyuncu, geçtiğimiz sezon final yapan dizinin ardından ekranlara veda etmek istememiş olacak ki, yaz aylarında Kurşun dizisinden gelen teklifi kabul etmiş ve yeni sezonla birlikte televizyon seyircisinin karşısına Savcı Osman karakteri ile çıkmıştı.

Kurşun dizisi için saç ve sakallarını kestiren Engin Altan Düzyatan, her ne kadar yeni halinin eşi Neslişah Alkoçlar tarafından beğenildiğini söylese de hayranları yeni imajına alışamamıştı. Diriliş Ertuğrul dönemindeki tarzı ile beğeni toplayan ünlü oyuncunun yeni dizisi Kurşun, reytinglerde bekleneni veremedi ve erken final yaptı. Gelen bu erken vedanın ardından böyle şeyler olabileceğini söyleyen ünlü oyuncu, şu sıralar dinlemek istediğini belirmişti.

ERTUĞRUL GAZİ GERİ Mİ DÖNÜYOR?

Ertuğrul Gazi’nin ölmediği ve Kuruluş Osman dizisine dahil olacağı iddiaları hakkında da konuşan Engin Altan Düzyatan, bu konuyu dizinin yapımcısı ile konuşmadığını ve teklif gelirse değerlendirebileceğinin sinyallerini de vermişti. Kuruluş Osman dizisini takip ettiğini ve oyuncuların iyi iş çıkardığını düşündüğünü ifade eden yakışıklı oyuncu, saç ve sakallarını uzatmaya başlayınca yeni halini görenler “Engin Altan, Ertuğrul Gazi olarak Kuruluş Osman’ın oyuncu kadrosuna dahil olacak.” yorumlarında bulundu. Ünlü oyuncu ve yapım şirketinden henüz bir açıklama gelmezken Engin Altan’ın imajında eskiye dönüşü merak konusu oldu.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu