Medya

Kuruluş Osman’dan hızlı başlangıç!

, bEngin Altan Düzyatan’ın başrolünde yer aldığı Diriliş Ertuğrul dizisi 5 sezon boyunca TRT ekranlarında yayınlanmıştı. Geçtiğimiz sezon final yapan dizi yayınlandığı dönem boyunca reytingleri alt üst etmişti. Ertuğrul Gazi dönemini ekranlara taşıyan Diriliş Ertuğrul’dan sonra dizinin devamı niteliğinde olan Diriliş Osman dizisi için hazırlıklar başlamıştı.

Burak Özçivit, başrolünde olduğu Kuruluş Osman için 1 yıl öncesinden çalışmalara başlamıştı. Saçlarını uzatmaya başlayıp, bir de bıyık bırakan yakışıklı oyuncu, tarz değişiminin yanı sıra birçok eğitim almıştı. Uzun zamandır hazırlıkları süren ve Riva’da çekilen Kuruluş Osman’ın Burak Özçivit’in yer aldığı ilk ve tek tanıtım filmi yayınlandı.

TANITIM FİLMİ 5 DİLE ÇEVRİLDİ

Televizyonun yanı sıra farklı farklı dijital platformlarda aynı anda yayınlanan Kuruluş Osman’ın tanıtımı sadece resmi hesaplarda 20 milyon kadar izlenme oranına ulaşmıştı. Merakla beklenen dizinin ilk fragmanı 5 farklı dile çevrildi. Kuruluş Osman’ın teaser’ı İngilizce, İspanyolca, Rusça, Arapça ve Urduca’ya çevrildi. Dizi daha yayın hayatına başlamadan büyük yankı uyandırdı.

Öte yandan 1 yıl önceden Kuruluş Osman’da başrol oynayacağı belirtilen Burak Özçivit’in partnerinin kim olduğu ise hala açıklanmadı. Özçivit’in partneri olacak ismin Aslıhan Karalar olduğu iddia edilmişti. Bu iddia sosyal medyada olay olmuştu. Aslıhan Karalar’ın çok genç ve tecrübesiz olduğunu düşünenler eleştirilerini sosyal medyadan dile getirmişti. Aslıhan Karalar, Kurtuluş Osman’da oynayıp oynamayacağı yönünde gelen soruları yanıtsız bırakmıştı. Son olarak başrol için bir diğer genç oyuncu Özge Törer’in adı geçmişti. Fakat henüz resmi açıklama yapılmadı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu