Medya

Kuruluş Osman’da öyle sürprizler var ki; ilk sezonu unutun, yenilikler art arda geliyor!

TelevziyonGazetesi.com / Ayrıntı – Kuruluş Osman dizisinin ikinci sezon başlangıcı çok eforlu oldu. Dizinin yapımcısı, senaryocuyu ve proje tasarımcısı olan Mehmet Bozdağ, izleyicilere bazı ayrıntılar verdi.

Burak Özçivit’in başrolünde yer aldığı diziye ikinci sezonda çok eforlu oyuncular katıldı. Cüneyt Arkın, Tamer Yiğit, Seçkin Özdemir, Seray Kaya, Emin Gürsoy gibi adlar yeni dönemde değişik karakterlerle izleyicilerin karşısına çıkacak.
Büyük başkalaşımlara imzalaydık. Ezber bozacak bir öykü ve dünya kurduk. Ciddi oyuncu transferleri oldu. Şu anda kadar izlenen o 5-6 senelik projenin dışında apayrı bir şey izleyecek seyirci” diyerek iddiasını ortaya koydu.

Bozdağ’ın da dediği gibi Kuruluş Osman’ın ikinci sezonu öyle değişik başladı ki, izleyiciler bu kardar büyük başkalaşım beklememişti. Ancak bu başkalaşımın pozitif olduğu ve izleyicilerin de hoşlandı reytinglerin yüksek gelmesiyle de ortaya çıktı.

Pandemi sürecinde derslerine iyi çalıştıklarını anlatan Mehmet Bozdağ, yeni sezonda büyük coşkular yaşanacağını da vurguladı.

Cüneyt Arkın’ın diziye katılması da büyük bir alaka bakmasının sebepleri arasındaydı… Arkın hakkında sosyal medyada da çok hoş yorumlar yapıldı.
Herkes çok efendi, hürmetli. Herkes işini öyle iyi yapıyor ki, işler çok acele ilerliyor” diye konuştu.

Mehmet Bozdağ, yeni sezonun baştan aşağıya sürprizlerle dolu olduğunu, her karakterin eforlu olduğunu, düşmanların da çok tesirli biçimde ortaya çıkacağını anlattı.

Burak Özçivit’in dersine harika çalıştığını ve projeye ruhunu verdiğini anlatan Mehmet Bozdağ, gece gündüz çalıştığını ve yeni sezonda da apayrı bir Osman çıkardığını, galibiyetle işini yaptığını vurguladı.

Ziyaretin ayrıntılarını videoda tespit edebilirsiniz.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu