Kuruluş Osman dizisinin ikinci sezon başlama tarihi belli oldu

Takip Et:
Kuruluş Osman dizisinin ikinci sezon başlama tarihi belli oldu
Kuruluş Osman dizisinin ikinci sezon başlama tarihi belli oldu

Türkiye’de ve dünyada alakayla izlenen ve ilk sezonunda reyting rekorları kıran ‘Kuruluş Osman’, ikinci sezonuna 7 Ekim Çarşamba akşamı başlıyor. Ekranların fenomen dizisi, sezona soluk kesen bir kısımla giriş yapacak: Merakla beklenen 28’inci kısımdan yayınlanan ikinci fragman, ‘Kuruluş Osman’ın yeni karakterlerine ve merakla beklenen gösterişli savaş sahnesine dair ipuçları sundu.

Reytingleri alt üst eden ilk sezonunun ardından kadrosuna kattığı akılda ve becerili oyuncularla temenniyi doruğa taşıyan ‘Kuruluş Osman’; yenilenen mekanları, sürprizlerle dolu öyküsü ve özlenen karakterleriyle bu sezon da çarşamba akşamlarının vazgeçilmezi olmaya devam edecek.

“Türk ordusu tertip kurar!”#KuruluşOsman yeni sezon ilk kısmıyla 7 Ekim Çarşamba saat 20.00’de #atv‘de! @KurulusDizisi @bozdagfilm @atvcomtr pic.twitter.com/Jr4JgT9RRQ

— Mehmet Bozdağ @mmehmetbozdag September 30, 2020

Yapım, proje tasarım ve senaryosu Mehmet Bozdağ’a ait; genel rejisörlüğünü Metin Günay’ın ve başrolünü Osman Bey karakteriyle Burak Özçivit’in üstlendiği ‘Kuruluş Osman’ın sezon açılışına, Osman Bey liderliğindeki Kayı Alpleri ile Bizans ordusunun karşı karşıya geldiği alan savaşı sahnesi damga bir yerinizi incitecek.

İkinci sezon çekimlerine tüm süratiyle devam eden dizi, yeni sezon evvelinde kadrosuna kattığı Cüneyt Arkın, Erkan Avcı, Kanbolat Görkem Arslan, Seçkin Özdemir, Ahmet Yenilmez, Emin Gürsoy, Umut Karadağ, Bahtiyar Engin ve Seray Kaya gibi oyuncularla çok konuşulmuştu.

7 Ekim Çarşamba akşamı ATV ekranlarında seyirciyle buluşacak ‘Kuruluş Osman’, bu sezon da çarşamba akşamları Türkiye’yi ekran başına kilitleyecek.

.