Medya

Kuruluş Osman dizisinde ayrılık mı var; Selcan Hatun ortalarda yok, peki neden?

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Kuruluş Osman dizisinin ikinci sezonu başladı. Dizinin ilk sezonu 27 kısımda bitirilmişti. Yapılan hazırlık çalışmaları, takıma katılan yeni adlar, senaryonun yine elden geçirilmesi ve çekimlerin de daha etkileyici olması ile Kuruluş Osman apayrı geliyor.

7 Ekim Çarşamba akşamı atv ekranında yeni kısım yayınlanmadan evvel paylaşılan fragmanlar zati başkalaşımın ne kadar büyük olduğunu anlatmaya yetiyordu. Diziye katılan yeni oyuncular, yeni karakterlere yaşam veriyor.
Didem Balçın, yaptığı açıklamada dizinin ikinci sezonunda ilk kısımlarda kendisinin olmadığını açıkladı.

Oyuncu, “Çekimler iyi gidiyor. Ben birkaç kısım yokum, sonra sürpriz bir biçimde geliyorum. O surattan da coşkuyla bekliyoruz. Sezona başlıyor Kuruluş Osman. Rüzgar gibi esecek. Çarşambayı estireceğiz” diye konuştu.

Diziye çok ehemmiyetli adların katıldığının altını çizen Didem Balçın, izleyicilerin başka bir dizi izliyormuş gibi sezeceğini anlattı.
Yalnızca benimle alakası yok bu vaziyetin. Zira neticede orada 200-300 şahıs çalışıyor. O surattan da tedbirler çok ehemmiyetli. Zira 1 bireyin olması demek, setin durması demek. Yayına çıkmaması demek. O surattan sette ekstra bir temkin var” ifadelerini kullandı.

Kuruluş Osman dizisinin ayrı bir platoda çekildiği için kendilerini uğurlu tespit ettiklerini de belirden Didem Balçın, takımın toplu taşımı da kullanmadığını ve koruma tedbirlerinin çok yoğun olduğunu anlattı.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu