Medya

Kuruluş Osman dizisinde 2 yeni ünlü oyuncuyu görürseniz şaşırmayın!

Sezona dorukta başlayan ve ilk kısmıyla çok konuşulan erişmen dizi ‘Kuruluş Osman’da coşku tüm süratiyle devam ediyor. ‘Kuruluş Osman’ın 14 Ekim Çarşamba saat 20:00’de ATV’de ekrana gelecek 29’uncu kısmında, Osman Bey kendisine kurulan tuzağı bertaraf etmek için çaba ediyor.

Babasıyla buluşmak üzere Kayı Obası’ndan parçalayan Osman Bey kendisine kurulan tuzaktan kurtulmak için çaba ederken; uç bölgesindeki faaliyetlerine başlayan Nikola ve Flatyos, Kayı Obası’na geliyor.
2. sezona apayrı bir öykü ve çoğu zaman yeni oyuncunun katılımı ile başlayan dizi, takipçilerini bayağı etkiliyor.

Yeni oyuncular ve karakterlerin ayrıntıları da merakla bekleniyor. Görkem Kanbolat Arslan ve Seray Kaya da Kuruluş Osman dizisine büyük katkı yapacaklar.

Osman Bey ölümcül tuzaktan kurtulabilecek mi? Kayı Obası’na gelen Nikola ve Flatyos’un tasarıyı ne? Ertuğrul Bey, oğlunu tespit edebilmek için nasıl bir hücum yapacak? Savcı Bey, kardeşi Osman Bey’in kayıp olduğunu bilince nasıl hareket edecek? Bala Hatun, Ertuğrul Bey’e kendini kabul ettirebilecek mi?

Yapım, proje tasarım ve senaryosu Mehmet Bozdağ’a ait; genel rejisörlüğünü Metin Günay’ın ve başrolünü Osman Bey karakteriyle Burak Özçivit’in üstlendiği ‘Kuruluş Osman’, yeni sezonda da ATV ekranlarında çarşamba akşamlarına damgasını bir yerinizi incitmeye devam edecek.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu