Kuruluş Osman dizisi sadece reytingleri değil, sosyal medyayı da patlattı!

Takip Et:
Kuruluş Osman dizisinin ikinci sezon başlama tarihi belli oldu
Kuruluş Osman dizisinin ikinci sezon başlama tarihi belli oldu

Kuruluş Osman dizisi 28. kısmı ile ikinci sezonuna başladı. Dizi, 8-10 arası reyting oranları ile ikinci sezona yeniden dorukta başladı. atv’nin iddialı yapımı yeni karakterleri ve eforlu oyuncu kadrosu ile izleyicilere ekran başında sevinçli anlar yaşattı. Cüneyt Arkın, Tamer Yiğit, Erkan Avcı, Emin Gürsoy, Seçkin Özdemir, Seray Kaya gibi adların ikinci sezonda diziye transfer edilmeleri çok ehemmiyetli bir gelişmeydi. Dizi yalnızca reyting oranları ile değil, sosyal medyada çok konuşulması ile de gündemde yer almayı başardı.

Sezon açılışı yaptığı 28’inci kısmıyla reytinglerin doruğuna dönen ve tüm kategorilerde birincilikle çarşambanın en fazla izlenen yapımı olan ‘Kuruluş Osman’; kadroya katılan yeni adlar, şatafatlı alan savaşı sahneleri ve özellikle Burak Özçivit’in performansıyla büyük methiye aldı.

#KuruluşOsmanYeniSezon etiketiyle sosyal medyanın da doruğunda yer alan ‘Kuruluş Osman’ın sezon açılış kısmında, kadroya katılan yeni oyuncuların yanında akılda adlar Cüneyt Arkın ve Tamer Yiğit de sosyal medyanın çok konuşulanları arasındaydı.
Öteki yanda Osman Bey liderliğinde savaştan galip çıkan ve tutsaklarını kurtaran Kayı Obası, yaralarını sarmaya çalışırken Ertuğrul Bey’in Tamer Yiğit dönüş haberiyle heyecana boğuldu.

Burak Özçivit ve Cüneyt Arkın’ı bir araya getiren açılış kısmıyla seyircisini ilk andan itibaren ekran başına kilitleyen ‘Kuruluş Osman’, coşku yüklü savaş ve aksiyon sahneleriyle büyülerken sezonun ilk kısmında tempo bir an olsun düşmedi.