Kuruluş Osman dizisi ikinci sezona büyük değişim ile başlıyor!

Takip Et:
Ezberler bozulacak, Kuruluş Osman baştan aşağıya değişti!
Ezberler bozulacak, Kuruluş Osman baştan aşağıya değişti!

Sezonun en fazla konuşulan ve izlenen reyting erişmeni dizisi ‘Kuruluş Osman; 7 Ekim Çarşamba saat 20:00’de ATV’de ekrana gelecek 28’inci kısmıyla ikinci sezonuna başlıyor.

Burak Özçivit’in yeni imajı, kadroya katılan yeni oyuncular ve sürpriz karakterleriyle Kuruluş Osman¸ yenilenen konsepti ile ilk defa seyirciyle buluşacak. 2. sezonun ilk kısımda Ertuğrul Bey obaya dönüyor, Osman Bey ve alpleri Bizans ordusuna kafa yakalıyor.

Kulucahisar Kalesi fethiyle; Konstantiniye’nin ve imparatorun hiddetini üzerine sürükleyen Osman Bey, uç bölgesinde huzuru kuruluş etmiştir.
Ertuğrul Bey’in dönüşü ise yaralarını sarmaya çalışan Kayı Obası’nda heyecanla karşılanır.

Osman Bey ve alpleri Bizans ordusunu bertaraf edebilecek mi? Osman Bey, Aksakallılar’dan nasıl bir misyon alacak? Ertuğrul Bey’in dönüşüyle Kayı Obası’ndaki dengeler nasıl değişecek? Aya Nikola, uç bölgesinde Bizans kontrolünü yine kuruluş etmek için neler yapacak? Bala Hatun, Kayılar’a yapılan baskından kurtulabilecek mi?

Yapım, proje tasarım ve senaryosu Mehmet Bozdağ’a ait; genel rejisörlüğünü Metin Günay’ın ve başrolünü Osman Bey karakter oniyle Burak Özçivit’in üstlendiği ‘Kuruluş Osman’, yeni sezonda da ATV ekranlarında çarşamba akşamlarına damgasını bir yere çarpmaya devam edecek.

#KuruluşOsman yeni sezonuyla 7 Ekim Çarşamba saat 20.00’de #atv‘de! @bozdagfilm @atvcomtr pic.twitter.com/9sLtLAcVah

— Kuruluş Osman @Kurulusosmanatv October 4, 2020

.