Magazin

Kurtlar Vadisinin İskender Büyük’ü ekranlara geri dönüyor!

Kurtlar Vadisi’nin İskender Büyük’ü Musa Uzunlar, uzun yıllar sonrasında ekranlara dönüyor. Usta oyuncu, aranın ardından FOX TV’de yayınlanacak olan Hayatımın Şansı isimli dizide rol alacak.

Rol almış olduğu projelerdeki başarısıyla adından sıkça söz ettiren usta oyuncu Musa Uzunlar, uzun bir aranın arkasından ekranlara geri dönüyor. Usta ismin, yer alacağı proje de belli oldu.


FARKLI BİR ROLDE OYNAYACAK

Musa Uzunlar’ın ‘Hayatımın Şansı’ isimli diziyle ekranlara döneceğini söyleyen gazeteci Arif Hür, yazısında şu ifadelere yer verdi: “Kurtlar Vadisi Pusu’da ve Kurtlar Vadisi Gladio beyazperde filmimizde canlandırdığı İskender Büyük karakteri ile geniş çevrelerce tanınan Musa Uzunlar, tv ekranlarında son olarak ‘Bir Annenin Günahı’ isimli dizide rol almıştı. Uzunlar, FOX TV’de yayınlanacak ‘Hayatımın Şansı’ adlı diziyle ekranlara dönüş yapmaya hazırlanıyor.

Başrollerini Alican Yücesoy ve Şifanur Gül’ün paylaşacağı dizi, minik kızıyla birlikte hayata tutunmaya çalışan ve bir üçgenle sınanan Yunga’nın etrafında dönecek. Esas ilginç noktaya gelecek olursak; Bugüne kadar genelde genel anlamda aksiyon ve mafya dizilerinde görmeye alıştığımız Musa Uzunlar’ı bu kez dram dozu yüksek bir projede izleyeceğiz. Kendisi hakkındaki sosyal medyada ‘mafya babası görevi için doğan’ benzetmeleri yapılan Uzunlar, bu defa sevenlerini tam anlamıyla ters köşe yapacak…”

Başa dön tuşu
evden eve nakliyat İstanbul