Medya

Kurşun dizisinin ne zaman başlayacağı belli oldu!

Geçtiğimiz sezon final yapan Diriliş Ertuğrul dizisiyle 5 sezon boyunca TRT 1 ekranlarında Ertuğrul Bey olarak izleyicinin karşısına çıkan Engin Altan Düzyatan’ın Burçin Terzioğlu ile başrolleri paylaşacağı Kurşun dizisinin çekimleri başladı. Engin Altan Düzyatan’ın Savcı Osman karakterine hayat verdiği dizide Burçin Terzioğlu ise Gazeteci Leyla karakterine hayat verecek. Kurşun’un oyuncu kadrosunda Berrak Tüzünataç’ın da olduğu öğrenildi. Merakla beklenen dizinin FOX TV’de ekranlara geleceği daha önce açıklanmıştı, Kuşun 23 Ekim Çarşamba günü yayın hayatına başlayacağı duyuruldu.

 AFİŞ FOTOĞRAFLARINDA 70’Lİ YILLARIN KIYAFETLERİYLE YER ALDILAR

70’li yıllarda geçen bir hikayeyi ekrana taşıyacak dizinin çekimlerinden ilk fotoğraflar yayınlanmıştı. Engin Altan Düzyatan’ın kendisiyle özdeşleşen saç ve sakalını yeni dizisi için kestirdiği görülmüştü. Burçin Terzioğlu ise 70’li yıllara ait kıyafetler ve uzun sarı saçlarıyla dikkat çekmişti. Kurşun’un oyuncu kadrosu önceki günlerde dizinin afiş çekimlerini tamamladı. Dizinin yansıttığı döneme ait kıyafetlerle kamera karşısına geçen ekip, birbirinden renkli pozlara imza attı.

Engin Altan Düzyatan’ın bölüm başı 200 bin lira alacağı konuşulan Kurşun dizisi ile Burçin Terzioğlu da uzun süreden sonra televizyon ekranlarına dönmüş olacak. Eski sevgilisi İlker Kaleli ile birlikte başrol oynadığı Poyraz Karayel dizisinden sonra televizyon ekranlarında yer almayan güzel oyuncu, Netflix’in ilk Türk yapımı olan Hakan Muhafız’da oynamıştı. Çağatay Ulusoy, Hazar Ergüçlü ve Okan Yalabık gibi isimlerle oynayan Burçin Terzioğlu dizide Hülya karakterine can vermişti.

 

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu