Magazin

Kubilay Aka’nın mesaj attığı kadın suskunluğunu bozdu!

Magazin gündeminde dünden bu yana Kubilay Aka‘nın Miray Daner‘i aldatması konuşuluyor. Kubilay Aka’nın Miray Daner ile sevgilisi olduğu dönemde başka bir kadına mesaj attığı ortaya çıktı. Mesajlarda Miray Daner ile ilişkisinin kötü gittiğinden ve evlilik için çok genç olduğundan bahseden ünlü oyuncu, aynı zamanda genç kadına “Bana Miray yanımdayken de mesaj atabilirsin” diyor.

Mesajların sosyal medyada yayılmasının ardından Kanal D’de yayınlanan 2. Sayfa programına telefonla bağlanan ünlü oyuncu, “Ben birkaç gündür tehdit ediliyorum zaten konuyla alakalı. Durum budur savcılığa da başvuracağım. Sonuçta bu suç, böyledir durum. Bazen insanlara güvenirsiniz böyle olaylar başınıza gelir Bu tarz olaylarla basına yansımaktan nefret ederim. Ben sapık da değilim, çok düşkünlüğü olan biri de değilim. Hayatımızı birileri giriyor çıkıyor sonuçta. Kötü bir tecrübe tabi ki, bunun da yanlış ve doğru tarafında kalmayı düşünüyorum. Artık hukuki bir süreç, çok da konuşmaya gerek yok.” ifadelerini kullandı.

“GEREKİRSE YARGIDA HESAPLAŞIRIZ!”

Kubilay Aka‘nın açıklamalarının ardından Beyza Güneş adındaki genç kadın, Aka’nın tehdit iddiaları hakkında şunları yazdı:

“Birkaç gündür süren olaylarla ilgili şu an açıklama yapmıyorum. Konuda sabah canlı yayında adım geçtiği için ve olaylar canlı yayında ifşalandığı için bu yazıyı yazıyorum. Olayın kiminle olduğu apaçık ortada. Birçok sayfa bu konuyla ilgili haber yapıyor. Bir ise on söyleniyor orası ayrı konu. Kubilay Aka’nın dediğine göre ben onu tehdit ediyormuşum. Kimse kusura bakmasın ama ağızdan çıkan sözlerle benim elimdeki belgeler çakışıyor. Bunu gerekirse yargıya taşır orada da hesaplaşırız. Konuyla ilgili şu an sessizliğimi koruyorum.”

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı