Kubilay Aka’nın başına gelen olaydan sonra Çukur setinde çok şey değişti!

Takip Et:
Kubilay Aka’nın başına gelen olaydan sonra Çukur setinde çok şey değişti!
Kubilay Aka’nın başına gelen olaydan sonra Çukur setinde çok şey değişti!

Magazinn /Ayrıntı -Show TV’de 4. sezonuna devam eden Çukur dizisinde Yamaç karakteri ile izlediğimiz Aras Bulut İynemli, tesirli performansı ile göz doldurmaya devam ediyor. Menajeri ile yemek yiyen ve sonrasında da kameralara konuşan ünlü oyuncu, sevgilisi Bige Önal’ın Sen Çal Kapımı dizisinde sette olduğu için yanlarında olamadığını açıkladı.

Çalışmaktan şikayeti olmadığını ve her şeyin de yolunda olduğunu anlatan oyuncu, “Çalışmak hoş, yalnızca gidişatlar başka tabii ki, bu pandemi dönemi elimizden geldiğince temkinleri almaya çalışıyoruz” diye konuştu.

Çukur dizi setinde sıhhat mevzusunun en umursadıkları şey olduğunun altını çizen Aras Bulut İynemli, takım olarak dikkat edebildikleri kadar ettiklerinin altını çizdi.

Kubilay Aka’nın Aşk 102 dizisinin setinde koronavirüse yakalanmasının ardından daha da dikkat ettiklerini belirten ünlü oyuncu, her hafta dizi takımına testler yapıldığının altını çizdi.  “Dikkat edebildiğimiz kadar dikkat ediyoruz” diye konuşan oyuncu, “Her hafta antikor testi yapıyoruz, 2 haftada bir PCR testi oluyoruz” ifadesini de kullandı.

Çukur dizisine yeni katılan Barış Arduç ile beraber de kavga et sahnelerine ayrı bir önemseyerek çalıştıklarını belirten Aras Bulut İynemli’nin açıklamalarını videoda tespit edebilirsiniz.

.