Magazin

Kubilay Aka’dan Hilal Altınbilek hamlesi!

2.5 yıllık ilişkilerine son veren Miray Daner ve Kubilay Aka çiftinin ayrılığı hayranlarını üzerken, magazin gündemini çalkalayan olaylar ise ayrılığın hemen ardından gelişmeye başladı. Kubilay Aka, Miray Daner’den ayrılır ayrılmaz Hilal Altınbilek ile Emirgan’da bir mekanda samimi bir şekilde görüldü. İki ünlü oyuncunun yakın halleri ile birlikte Kubilay Aka’nın Miray Daner’i Hilal Altınbilek ile aldattığı ve çiftin bu yüzden ayrıldığı konuşulmaya başladı.

MİRAY KUBİLAY’I, KUBİLAY HİLAL’İ SİLDİ

Geçtiğimiz günlerde barıştıkları iddia edilen eski sevgililer Miray Daner ve Kubilay Aka’nın ayrılığının kesin olduğu bugün Daner’in Aka’yı Instagram hesabından takibi bırakmasıyla ortaya çıkmıştı. Eski aşkı ve ‘Mavişim’ dediği Miray Daner’i takip etmeye devam eden Kubilay Aka ise flaş bir hamleyle Hilal Altınbilek’i takip etmeyi bıraktı. Altınbilek ise yakışıklı oyuncuyu takip etmeye devam ediyor.

Yılan hikayesine dönen aşk üçgeninde zincirleme gelen takip bırakma hamlelerinin sebebi merak konusu oldu.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu