Kubilay Aka ve Miray Daner’den yeni mesaj!

2.5 yıllık ilişkileri Kubilay Aka'nın Miray Daner'i Hilal Altınbilek ile aldattığı iddiasıyla son bulan ünlü çiftin barıştığı konuşuluyordu. Eski aşıklar çıkan söylentiyi yalanladı...

‘Vatanım Sensin’ dizisinin setinde tanışıp aşk yaşamaya başlayan Kubilay Aka ve Miray Daner, 2.5 yıldır birlikteydi. Magazin dünyasının gözde çiftleri arasında gösterilen Aka ve Daner, geçtiğimiz ay ayrıldı. Ayrılık açıklamasını yapan Kubilay Aka’nın açıklamadan saatler sonra Hilal Altınbilek ile samimi bir şekilde görülmesi gündeme bomba gibi düşmüştü. Çiftin ayrılığına Hilal Altınbilek’in sebep olduğu konuşulmaya başladı.

HİLAL ALTINBİLEK SORULAR KARŞISINDA GERİLMİŞTİ…

Önceki hafta görüntülenen Altınbilek, “Kubilay Aka ile ilişkiniz var mı?” sorusunu duyunca epey gerilmiş ve “Öyle bir şey yok.” yanıtını vermişti. Aka ve Daner ise suskunluklarını korumaya devam etmişti.

BARIŞMA YOK

Sosyal medyada Kubilay Aka ve Miray Daner, birlikte görüldüğü ve barıştıkları dedikoduları yayılmaya başladı. İki ünlü oyuncu söylentileri yalanladı. Öte yandan bir kısım sosyal medya kullanıcıları Hilal Altınbilek’e ağır sözlerle yüklenmeye devam ediyor.