Kubilay Aka ve Miray Daner’den şoke eden ayrılık!

2.5 yıldır aşk yaşayan oyuncu çift, Kubilay Aka ve Miray Daner, herkesi şaşırtarak ayrıldı. Aka, ortak aldıkları ayrılık kararını "Ortak kararımız doğrultusunda ayrılmaya karar verdik. Bundan sonrası için dostluğumuz baki kalacak sevgimse ebedi." sözleriyle açıkladı...

Takip Et:

‘Vatanım Sensin’ dizisinin setinde tanışan ve zamanla arkadaşlıkları aşka dönüşen Kubilay Aka ve Miray Daner çifti yaklaşık 2.5 yıldır birlikteydi. Sosyal medyadan da mutluluklarını gözler önüne seren ünlü çift, şaşırtan bir kararla ayrıldı.

“HOŞ ÇAKAL MİROŞUM”

Ayrılık sonrası açıklama yapan taraf Kubilay Aka oldu. Yakışıklı oyuncu, “Söyleyecek çok fazla şey var, susacak da… Ortak kararımız doğrultusunda ayrılmaya karar verdik. Bundan sonrası için dostluğumuz baki kalacak sevgimse ebedi. İki buçuk seneye yakın olan ilişkimizde her şeye karşı dimdik durduk ilişkimizin sonuna kadar da o güzel gözlerden başka bir göze bakmadım. Bu yüzden bir ihanet söz konusu bile olamaz. Hoş çakal Miroşum, mavim, huzurum, her şeyim. Sen hep çok özel olacaksın, ben de hep yanında senin destekçin olacağım.” ifadelerini kullandı.

“NEDEN AYRILDINIZ?”

Aka’nın bu açıklamasının ardından sosyal medya kullanıcıları “Madem birbiriniz seviyorsunuz, neden ayrıldınız?” şeklinde yorumlar yaptı.

Kubilay Aka, henüz 1 hafta önce sevgilisinin paylaştığı bir fotoğrafa “Sen öyle gülersen hoş gelir bahar” şeklinde bir yorum yazarak dikkatleri çekmişti. İkili birbirlerini sosyal medyadan takip etmeye devam ediyor.