Kubilay Aka ve Miray Daner gizli gizli buluşuyor!

İlişkilerine ikinci bir şans verdikleri konuşulan Kubilay Aka ve Miray Daner çiftinin Zekeriyaköy'de tuttukları bir villada görüştükleri öne sürüldü...

Takip Et:

2.5 yıl aşk yaşayıp ağustos ayında ayrılan oyuncu çift Kubilay Aka ve Miray Daner’in barıştığı haberi geçtiğimiz hafta magazin manşetleri süslemişti. Miray Daner’in barışmak için Kubilay Aka’ya menajeri ile yollarını ayırmasını şart koştuğu da iddialar arasındaydı. Kubilay Aka’nın kendisini havalimanında çalışırken keşfeden ve kariyerinde büyük bir rolü olan menajeri Ufuk Ergin ile iş ilişkini sonlandırması ve Ergin’i sosyal medyada takip etmeyi bırakması iddiaları güçlendirdi.

11 BİN LİRAYA VİLLA KİRALADILAR!

Geçtiğimiz günlerde arkadaşları ile birlikte görüntülenen Kubilay Aka, eski aşkı Miray Daner ile barıştığı iddialarını yalanlamıştı. Güzel oyuncuyu görse konuşabileceğini de söyleyen Aka, her ne kadar iddiaların gerçeği yansıtmadığını da söylese yeni haberler çıkmaya devam ediyor. Konuşulanlara göre; yakın zamanda yeniden bir araya gelerek barışan genç aşıklar, Zekeriyaköy’de aylık kirası 11 bin lira olan bir ev tuttu ve burada görüşmeye başladı. Barıştıklarını basına açıklamak istemeyen ve gözlerden uzak bir şekilde ilişkilerine devam etme kararı alan iki ünlü oyuncu sık sık aşk yuvalarında bir araya geliyor.

Miray Daner ve Kubilay Aka çifti ağustos ayında ayrılana kadar sürekli olarak basının karşısına el ele göz göze çıkıyordu. Sosyal medyada da sık sık birbirleri ile olan fotoğraflarını yayınlayan oyuncu çiftten Kubilay Aka’nın Instagram’da Miray Daner’e yaptığı yorumlar sosyal medyada çok konuşuluyordu. İkili birlikte oldukları dönem gençlere örnek çift olarak sunuluyordu.