Kubilay Aka ve Hilal Altınbilek aşkına kim engel oldu?

Genç oyuncular Kubilay Aka ve Miray Daner'in arasına girdiği konuşulan Hilal Altınbilek'in , oynadığı dizinin yapımcılarından uyarı aldığı ve ikilinin aşkının başlamadan bittiği iddia edildi...

Takip Et:

‘Vatanım Sensin’ dizisinin setinde tanışıp aşk yaşamaya başlayan genç oyuncular Kubilay Aka ve Miray Daner, geçtiğimiz ay yollarını ayırmıştı. Ayrılık açıklamasını yapan taraf olan Kubilay Aka, açıklamada aralarında ihanet gibi bir durum olmadığının özellikle altını çizmişti. Aka’nın, bu açıklamanın ardından Emirgan’da bulunan bir mekana Hilal Altınbilek ile el ele girdiği ve çok samimi olduğu iddia edilmişti.

İDDİALARI YALANLAMIŞTI

Miray Daner’in bu durumu ayrılmadan önce sosyal medyadan gelen bir mesajla öğrendiği konuşuluyordu. Önceki günlerde bir AVM’de alışveriş yaparken görüntülenen Altınbilek, Kubilay Aka sorularını duyunca sinirlenmiş ve muhabirleri azarlamıştı. Ünlü oyuncu haberlerin yalan olduğunu da söylemişti.

YAPIMCILAR HİLAL’İN KULAĞINI ÇEKTİ

2. Sayfa programının iddiasına göre; Kubilay Aka ve Hilal Altınbilek’in ilişkisine yapımcılar taş koydu. Bir Zamanlar Çukurova’nın Züleyha’sı Altınbilek’i yapımcıları “Özel hayatınla daha fazla gündeme gelme” diyerek uyardı. Bu sebeple ikilinin ilişkisi uzun soluklu olamadı.