Kubilay Aka şaştı kaldı!

Bade İşçil ile aşk yaşadığı konuşulan Kubilay Aka, hakkında çıkan haberlere sosyal medyadan yanıt verdi...

Takip Et:

Son dönemde aşk hayatıyla magazin gündeminden düşmeyen Kubilay Aka, bugün yine manşetlerdeydi. Netflix’in çektiği Love 101 dizisindeki rol arkadaşı Bade İşçil ile Beşiktaş’ta yer alan bir mekanın terasında kahve içerken görüntülenen ünlü oyuncu ve İşçil’in bir hayli samimi olduğu hatta Aka’nın İşçil’i bir ara dudağından öptüğü iddia edilmişti.

KUBİLAY AKA’DAN AŞK HABERLERİNE JET YALANLAMA

Gündeme bomba gibi düşen iddia sonrası sosyal medyada en çok konuşulan magazin konusu bu olay oldu. Sosyal medya kullanıcıları ikilinin ilişki yaşadığına inanamadıklarını ifade ederken ilk açıklama yakışıklı oyuncudan geldi. Kubilay Aka, çıkan haberleri şaşkınlıkla takip ettiğini söyledi. Aka, Bade İşçil ile yeni bir aşka yelken açtığı haberlerini ise kesin bir dille yalanladı.

Çukur’un Celasun’u Kubilay Aka, Miray Daner ile 2.5 yıl süren ilişkisi sonrasında yaşadıkları ile de günlerce konuşulmuştu. Genç yaşlarına rağmen evlenmeleri beklenen ve aileleri de tanışan Kubilay Aka-Miray Daner çifti, sürpriz bir şekilde ayrılınca herkes şoke olmuştu. Genç çiftin neden ayrıldığı merak konusu olurken Kubilay Aka ve Bir Zamanlar Çukurova dizisinin Züleyha’sı Hilal Altınbilek Emirgan’da bulunan bir mekana el ele girerken görülmüştü. Kubilay Aka ve Miray Daner’in Altınbilek yüzünden ayrıldığı konuşulmaya başlamıştı. Hilal Altınbilek, yasak aşk iddialarını yalanlamış Aka ve Daner ise konu hakkında konuşmamıştı. O dönem hakkında çıkan haberler hakkında suskunluğunu koruyan Kubilay Aka’nın bugünkü haberleri hemen yalanlaması dikkat çekti.